Sevgiliniz facebookta karşı cinsin fotoğraflarını beğeniyor ama sizin hiçbir fotoğrafınızı beğenmiyorsa?

Ne düşünürsünüz? Benim canım sıkılsa da aslında kendime güvenim daha çok geliyor. İnsanın gözüne gözüne sokulur gibi bir çaba doğal gelmiyor ve egomu indirmek için yapıldığını düşünüyorum. Aslında kendisinin nasıl kıskandığını ve beğendiğini çaktırmama çabası ve dengeleme politikası. Ya gerçekten güzel bulmuyorsa gibi yorumlara gerek yok kendimi gayet iyi biliyorum ve herkes çok beğeniyor

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hakettiği yerde falanmis peeh yuru lan burdan bak isine ;)oylede guzel böyle dahada guzel:)))

0|0
    0|0
    • yanlış yere cevap yazdınız herhalde?

Erkekler Ne Diyor 7

• Demekki sevğilinizin gözü dışarda,seni sevmiyor olabilir,açıkça yaptığına göre,hiç çekintisi yok,

0|0
    0|0
  • İlgisizlik ve ihtiyaçsızlık göstergeleri belirmeye başlamış. Bence yapılması gereken hayatınıza biraz heyecan katmaktır.

0|1
    0|1
  • Fena kavga çıkarırım.

0|0
    0|0
  • seni beğenmiyor olabilir.

0|0
    0|0
  • KEsinlikle sinir bozucu . ciddi tartısma çıkabilir.

0|0
    0|0
    • sinir bozucu ama maksat ne olabilir ben bunu soruyorum erkek gözüyle sizlere

• hiç bir mantıkla açıklama bulamıyorum. Saçmaık bana göre . ilişkimi ben olsam gözden geçirirdim.

• Herkes'in içinde ben yokum ve kendimi eksik hissettim :( Bakiim, güzelmisin?

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• başka kızların fotolarını beğenecek haa

trip sebebi

0|0
    0|0
    • kökten çözüm sağlayacağına inansam trip de yaparım

• etkiye tepki diyoruz biz buna

• bobo senin önerin nedir :)