Hayatınızda etrafınızda çevrenizde en gıcık aldığınız kim var?

Hayatınızda etrafınızda çevrenizde en gıcık aldığınız kim var?

bitişik markettin sahibi ismail abi sana ayar oluyorum, adam bana takmış beni hiç kızlarla tanıstırmıyon, işyerime müşteri gelse geçip bakar hadi hadii kim bu diye soruyo, ne pinpirik otlakçı sex sapığı abazan adamsın kalıbına tüküreyim senin :D

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• gıcık olduklarımı hayatımda barındırmıyorum

ama hayatımda olmayan gıcık varlıklar olabiliyor onları da önemsemiyor görmezden geliyorum

yoksa aldığı nefes zarar yaratık çok...

0|0
    0|0
    • barındırmak meselesi değilki, en büyük örnek bende mevcut, işyeri kira olsa defolup baska yere gidecem, adam arsız laf anlamıyo

• insan var insan var, işyerime pek sevmediğim insan gelince pcde oyalanıyorum azcık tlf vs falan adam neyse ben gideyim diyip çekip gidiyo, anlıyo onunla muhabbet konusmak istemediğimi, bunun gibi hayvanlarda var işte, yeri gelince hadi hadi kimdi o kız vs diyince, senin bacın bir dukkana girse komşusu öyle dese hoşuna gidermi dediğimde oldu, çok değil 3 gün sonra yine gelip konusuyo, arsız işte neylersin.

• haklısın mallık işte

Kızlar Ne Diyor 3

• Beşiktaşlılar ve Fenerliler

0|0
    0|0
  • Müstakbel kaynanama. :((((((((((

0|1
    0|0
    • yaşın kaçki :)

• hımm teşekkürler, boy kilo kaç peki

• bunlardan sizene af edersiiniz? hayırlı geceler

• :)) dayımın gelinine sinr oluyrm görnce tüylerm diken diken oluyr ve itici güç yayıyrm kız çok yapmacık çenesz ve sinr yaadedikoducu falan işte:)

0|0
    0|0
    • yokmu kurtuluş yaa bunlardan :)

• bayramda el öpmeye gelirse görürm gene ALLAHTAN il dışında hatun

• şükret şükret

Erkekler Ne Diyor 2

• Etrafımda gıcık olduğum kimse yok ama herkez bana gıcık oluyor :D

0|0
    0|0
  • hasta oldugum kimseler var.

0|0
    0|0