Asortik kapalılar hakkında ne düşünüyorsunuz???

Birden aklıma geldi sorayım dedim...En uygun kategori burası olduğu için moda kategorisinde sordum...

Kafayı kapatıpta daracık giyinen, hattta bu dar giysileriyle vücut hatlarını geçtim içine giydiğii iç çamarşırının ne tarz olduğunu bile açık bir şekilde belli eden, kolları dirseklere kadar sıvayan, diz hizasında etek giyen kapalılar hakkında düşünceleriniz nelerdir. Açıkçasını söylemek gerekirse bu tarz giyinen bir kapalı kadın başını kapatmasa daha az dikkatimi çeker. Bunların asıl amacının kapanmak olduğuna inanmıyorum ben... Siz neler düşünüyorsunuz?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Milleti eleştirmeden önce herkesin şapkasını çıkarıp bir önüne koyacak. Nasıl onlar bize siz niye bunu giyiyor bunu niye içiyorsunuz demiyorsa bizimde demeye hakkımız yok. Kimseyi yargılamayada hakkımız yok.

O yüzden herkes istediği gibi giyinir sana bana ona düşmez tartışmak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Amaçlarının farklı olduğu ortada zaten. Böyleleri kendilerini heryerde belli edip tiksindiriyorlar.

Açılsınlar daha iyi. Ne diyelim ki başka

0|0
    0|0
  • Belki fahişedir böyle daha çok müşteri topluyordurr

Belki böyle yapınca geneleve muhafazakar müşteriler geliyordur cemaatten falan:))

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hastasıyız dedee cok seksiler :P

0|0
    1|0
  • Kapandıklarını sanan cahiller.

0|0
    1|0
    • sende akıllı olduğunu sanan at gözlüğü takan insan.

• Benim fikrimi eleştirirken kendi fikrini de beyan etseydinde ona göre cevap yazsaydım. Kapanmanın kurallarını bilmiyormusun geniş açı bakan arkadaş! Başını örtüp her tarafını gösteren bir kişi örtünmüş mü sayılır? Örtünmek demek vücut hatları belli olmayacak şekilde kapanmaktır.

• Onların amacı farklı bir çok kızdan ekstra azgınlar..

0|0
    1|0
Yükleniyor...