Giden gemilerin ardı...

iyi günler arkadaşlar fazla detaya girmeden konuyu sizlere açıcam iş yerinden bir arkadaşıma yakın ilgi duydum yazın 1.5 ayını beraber gayet güzel geçirdim ama ben ona karşı duygular besliyordum yaz tatili bitti ve okula gitti ama her gün mesajlaşmalar konuşmalar devam etti aramızdaki kimya müthişti ben son olarak onun duyguları kesinleşsin diye hediye gönderdim hediyenin kendine ulaştığını ve benim tarafımdan ulaştığını öğrendi ve çok sevindi fakat hediyeyi teslim alınca birden değişti tavırları tersledi. (hediye ise 3-4 parçadan oluşuyor her birinde notlar yazıyor). sizce ne yapmak istedi

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• ondan hoşlandığını belli eden şeyler mi yazdın

2|1
    0|0
    • ya tam anlamıyla sayılmaz ona değer verdiğimi hissettirecek şeyler yazdım. fakat sonra ters tepince olay açığa çıktı yani

• anlamıştır kız ya. sen bir terslik yapma da. belki bir süre sonra tavrı değişir

• ben terslik yapmıcam. fakat eskisi gibide olmucam yakın davranmıcam yani kısacası iplemicem. en zor günlerinde yanında bulundum nasıl atlatıcak bensiz izlicem. amacım bu yönde. teşşekkür ederim cevabın için

Kızlar Ne Diyor 1

• saçmalamıs o

0|0
    0|0
    • artık ne olduğunu görücez teşşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Giden gemilerin ardından ağlayamam ben böyle yas tutamam el sallayamam..

0|0
    0|0
    • inadına dimdik ayaktayız o yönden sıkıntı yok ama neden hep değer verilen insanlar çekip gidiyor. bir emek harcıyosun uğraşıyosun ve elinde olan yine koca bir hiç hayatın adaleti deyip geçiştiriyoruz.

• Aziz kardeşim dişilerden değer alınmadan verilmez..Karşındakinin jest ve mimiklerinde tavırlarında değer görene kadar sabırlı ol kendini ele verme iç yüzünden haberdar ol belirsizlikle onu çatlat patlat yelkenleri senden önce suya düşürsün..Sonrasında sen zaten içindeki değeri dışa vuracak gerçek ilişkiyi eşit değerde yaşayacaksınız..Bu konularda fazla düşünce belirtmem ama bilmem anlatabildim mi..

• Eyvallah çok sağol :) Anladım

Yükleniyor...