Bugün hayatımızın son günü vedalaşalım

Bugün hayatımızın son günü belki de belki sabaha bile çıkamayacağız. Bir veda etme şansınız olsa ne söylemek isterdiniz? Ben hepinizi ayrı ayrı seviyrum hiç tanımıyor olsam bile sizleri ruhmda bir parçanız mutlaka var. Ya sizler ?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• öhöm.. canınız cehenneme derdm o.o

0|0
    0|2
  • öncelikle anneme babama sevgiler saygılaar.Sonra arkadaşlarıma onlarla bir daha konuşamıycam belkide bu beni en çok üzen şey olur fakat en acısı sevdiğim kişiye onu sevdiğimi söyleyemeden gitmiş olacağım bu yüzden çok erken daha onla tanışmak konuşmak sevdiğimi söylemek varken niye veda edeyim ki tüm günlerimi böyle sona ulaşacakmış gibi geçirmek çok saçma.Bana kalırsa veda etmeye uğraşmamalıyız hayatın tadını çıkarmalı yaşa devam ediyor bu sözleri söylemek için çok erken demeliyiz.Ve ne yazık ki en acısıda hiç bir zaman veda etmek için hazır olamayacağız bence Çünkü herşey için daha çok erken...

0|0
    0|0
  • ben ne kadar dengesiz ve yanlış hatalar yapsamda etrafımdaki kırdığım ,üzdüğüm herkesten özür dilerdim.herkes hakkını helal etsin ..

0|0
    0|0
  • mod olamadan ölücem allahım yardım et lütfen :(

0|0
    0|0
  • "İnsanlar kötü. Hiçbirini sevmiyorum" derim

0|0
    0|1
  • herkese elveda

0|0
    0|0
  • güle güle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hade selametle...

0|0
    0|0
  • öhöm öhöm ses bir ki deneme deneme evet bana ayrılan sürenin sonuna geldim ,ben benden önceki milyarlarca insan gibi,...(noktalı kısım çok uzun felsefi sosyolojik şeyler içeriyor ) ve son olarak şu kısacık yaşamımda...Neyse hoş çakalın :) (gülerek gidiyorum bak)

0|0
    0|0
  • yolculuk nereye kardeş

0|0
    0|0
  • öptüm say, gömdüm bay :P

0|0
    0|1
Yükleniyor...