Çok kötü bişilerden biri

Otobüstesin ve kulaklıktan bir müzik çalıyor. Aniden telefondan kulaklığın çıkıyor ve dinlediğin müzik sesi dışarı veriyo... 5 saniyelik bile olsa o an kaç kişinin başına geldi

0|0
123

En İyi Kız Görüşü

• bende öyle olmadıda kulaklıgı tam oturtamsım telefona bende actım muziği son ses ala ala diyoum bu ses neden böyle dsardan geliyor diye ... etrafa bakınıyorum herkes suratıma bakıyor tabi bende anadım ki kulaklaıktan değil tlfdan cıkıyo ses:((( o gun bugundur kulaklıktan muzşk dinlemiyorum kesinlikle nasıl bir ezklik yasadısam artık:(((

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• benim başıma çok geldi ben gülerim millet benim sayemde güzel müzik dinlemiş oluyor 5 sn bile olsa heheh :D

0|0
    0|0
  • Muzigi kapatmak icin telefonun tum tuslarni minciklamak ama bir turlu kapanmamasi sonuc olarak rezillik

0|0
    0|0
  • Allahtan muzik kulakligi cikarttigimda duruyor. fakat andriod radyo dinliyorsam ozaman aniden cikinca durmuyor.. iste ozaman kotu oluyor :S

0|0
    0|0
  • sınıfta dinlerken oldu,Allah'tan çok az kişi vardı.ve dinlediğim de şuydu.çok utandım:>

http://www.youtube.com/watch?v=hnMA8B6Msso

0|0
    0|0
  • cok oldu :D

0|0
    0|0
  • Bende oldu. Ay ne resil bir şeydir o :/

Şanslıydım ki Sıla çalıyordu :D

0|0
    0|0
  • bendede olmustu hemde ebru gündesden yaparim bilirsin sarkisi

cokta rezil olmustumm

0|0
    0|0
  • çok kötü bişey ya :D heyecandan müziği nasıl durduracağımı şaşırıyorum yanii :)

0|0
    0|0
  • çok yaşarm bu olayı

0|0
    0|0
  • benn :D :D hatta daha kötü kulaklığım tam oturmamış bir 5 sn dışarda ses çıktı :D ahah düşünsene bir de oyun havası falan dinlediğimi

0|0
    0|0
  • rezıl olcagınız muzıklerı dınlemeyın o zaman.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• işte arsız bela falan dinliyosan boku yedin :D

0|0
    0|0
  • rezil olacak ne varki bunda

0|0
    0|0
  • sorulacak soru mu bu ziyan olmuş resmen

0|0
    0|0