Sokak hayvanlarını düsünüyor musunuz?

Evsız hayvanlar ıcın neler yapıyorsunuz? Hıc onları düsünüpte marketten bır kutu kedı maması alıp bır kenara bıraktıgınız oldumu?

veya onlar ıcın bır kulube yaptıgınız?

Lütfen bıraz duyarlı olalım onlar bu dunyamızdakı en masum canlılar.

Güncellemeler:
Lütfen gelıp burda ınsanlara yardım edelım ac ınsanlar var vs demeyın. etmek ısteyen etsın evsız ınsanlara sıze yardım etmeyın dıyen yok.

Ama boyle hayvanlara ılıskın bır soruda, bu soruyu sabote edıp böyle yazmanız cok saçma.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• evet hayattaki her canlıyı umursuyorum seviyorum sevgiyle yaklaşıyorum bu gün durakta otobüs beklerken bardaktan boşalırcasına yağan yağmurda ıslanmış bir kaç güvercin gördüm ve simit yiyen adamın elinden dökülen kırıntıları toplamaya çalışıyorlardı üzüldüm bende gittim 1 tane simit aldım ve çeyreğini kırarak önlerine attım gerçekten çok güzel gözüküyorlardı bir o kadar da çok acıkmışlardı. :/

şu hayatta her canlının canı var tamam bize bir akıl verilmiş her canlıdan üstün kılınmışız ama bunu her açıdan değerlendirmeliyiz o canlılara da yardım etmeliyiz ki sahip olduklarımız şükredelim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ben küçükkene kedi köpek çok beslerdim hergün bisikletle bime gidip süt alıyodum kutudan ev yapıyodum ama şu an bişey yapmıyom

0|0
    0|0
  • Sorma ne geldiyse basıma bu düşünceden kedi sahibi oldum :) yavru bir kedi aclıktan hali kalmamıs bir deri bir kemik miyavlayamıyo bile o kadar takatsiz biraz besledim sonra basıma kaldı hayvan :D şşimdi it gibi peşimde geziyo ben nereye o oraya :DD

0|0
    0|0
  • Köpeğe verilen bir kemik iyilik değildir,sende köpek kadar aç iken,köpekle paylaşılan bir kemik iyiliktir.

0|0
    0|0
  • biz kedi besliyorum 1 tane tavuk da var bazen evde bazen dısarda 4 yıldır kedi besliyoz hergün yedikleri önünde yemedikleri arkasında bütün mahallenin kedilerini besliyoz annem saolsun :D

0|0
    0|0
  • sokak hayvanlarını bide sokakta yaşayan kimsesiz yaşıları çok düşünüyorum acaba soruda sordum az önce sokaktaki yaşlılara bakan kuruluşlar yardım evleri varmıdır

0|0
    0|0
  • valla insan düşünülmüyor bu ülkede kaldı ki sokak hayvanı

0|0
    0|0
  • Bi kaç kere bir kediye ekmek verdim beğenmedi şerefsiz.Et istiyor illa ki.Hem aç hem de gözü yükseklerde namıssızın

0|0
    0|0
  • ben gördüğüm zamanlar ya su ya da yediğimden verin :)

0|0
    0|0
  • her zaman yardım etmeye calişirim. muhtaç olana yardım etmek büyüklüktür. özellikle hayvanlara

0|0
    0|0
  • yardım etmişliğim var hayvanları severim

0|0
    0|0
  • Lütfen duyarlı olalım binlerce aç INSAN sokaklarda yaşıyo siz daha hayvanları düşünün

0|0
    1|0
    • sende ozaman evsız ınsanlara yardım et. ben hayvanları burda dıle getırdım. sabote etme soruyu.

Kızlar Ne Diyor 2

• yuva yaptım sokaktakılere yastıklarla.. kedılerede mama aldım ama yemedıler toklar belli :)) sabah aksm su yemek ındırıorm kopeklerede.. elımden gelen bu

0|0
    0|0
  • sokakta bulduğum yavruları aşı yaptırıp özel sahiplendirilen bir barınağa bırakıyorum köpeğimi gezdirirken başka köpek görürüm diye mama taşıyorumgördüğümde veriyorum ekmekleri baharatsız etleri çöp köşelerine minik parçalar halinde bırakıyorum güvercinler için ekmekleri ıslatıp koyuyorum hem su ihtiyaçlarıda karşılanıyor hem zorlanmıyorlar 2-3 ayda bir köpeğime mama alırken barınaklar içinde alıp bağış yapıyorum

elimden daha fazlası şuan için gelmiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...