ÇArşı'nın paylaştığı fotoğraf hakkındaki görüşleriniz?

link

ne düşünüyorsunuz?

NOT: Olduğu gibi veriyorum fotoğrafı, oradaki hakaret için bütün sporseverlerden özür dilerim.

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Hakaret olarak görmedim en azından bana göre değil.

Fatih Terim denilen adamdan hiç haz etmem.

1|3
    4|3

Kızlar Ne Diyor 7

• çArşı doğru söylemiş görüntüler her şeyi açıkça gösteriyor

0|1
    0|2
  • TFF, Galatasaray'ın 3 puanını vermemek için takla atıyor. Neden bahsediyor bu sahte anarşistler :)

1|2
    0|2
  • ıyyhh kargaların rezilliği

1|1
    1|2
    • Fairplay kuralları çerçevesinde yorum yapman yeterliydi. Takımıma hakaret edilsin diye bu soruyu sormadım Gizemcim..

• şuan kendimi askeri okulda gibi hissettim :D emret komutanım !

• Tamam özele gel sana kıyamıyorum Gizemcim :D

• Yalakaymış önce kendilerine baksınlar özellikle kendi başkanları hükümete yalakalık yapınca sorun olmuyor Bilic'in 3m bilmem nelik yerde maçı izlemesini bahane ediyorlar Fatih Terim en iyi antrenörlerden biri bunu Avrupada biliyor adam heralde oradan izleyecek

0|0
    0|0
    • Cümlelerinin hiçbirine katılmıyorum.

Hatta son cümlene sadece güldüm.

• Anti-Türk Futbolu takımını tutuyor o adam müsvettesi :)

• bu fotografı paylaşan çarşı değil

• Çarşı Can'dır ama haddini bildigi sürece..

İmparator'a asla dil uzatamazlar .. !

1|2
    1|1
    • Kimse ilah değildir. Herkes eleştirebilir. Size katılıyorum ancak "yalaka" kelimesini doğru bulmuyorum.

• hahaha imparator kim lan bebe çarşının taraftarı yeter akıllı olcak herkes götünüzden korkuyonuz daha :D

• bu kadar kuş beyinli olmayın ya bu mu fotoğraf sen bu fotonun öncesini biliyormusunuz onu söyleyin o maç orduspor maçında hakem tarafından tribüne gönderildiği maçtır bilicte hakem tarafından tribüne gidince yedek kulubesi arkasında oturdu ya var ya sadece yazıklar olsun allah belanızı vere fatih terim federasyondan ceza aldığında locadaydı yuh yani

0|3
    0|0
  • sizden ala yalaka yok

2|1
    3|1

Erkekler Ne Diyor 9

• İşte adaletin bittiği tablo

zaten f.terim geçen sene yaptığı hareketlerle ve sonrasında herkezi tehdit edip aldığı cezada sonra milli takımın başına getirilmesi hataydı

başarı yolunda her yolu mübah gören zihtiyete yazılar olsun

1|1
    1|2
    • Tebrik ederim yazdıklarınız için.

• bişeyden haberi olmayıp da burda konuşunca bir garip oluyo be hocam. bu fatih terimin tribüne gönderildiği maç. biliçin tribüne gönderildiği maç da aynı yerde oturduğunu biliyo muydun?

• 2 ay önce yere göğe sığdıramadığın beşiktaşlılıları sular durulup heyecanın kaybolunca yermeye mi başladın tekrar. fotoda hakaret yok gerçek var. imparatonu sevmem 5 para etmez kişiliği olan biri bana göre, ama futbolu iyi okuyan başında olduğu takımı iyi yere getiren bir adam hakaret olarak algıladığın kelime yalakalıksa eğer o kelime bir küfür ya da hakaret değil bir kişilik türüdür. katılır ya da katılmayız.

1|0
    1|1
  • Sahaya girenler beşiktaş değil galatasaray taraftarları olsaydı 10kat ağır ceza alırdık. Sahaya girenler bizden değildir demeniz neyi değiştiriyo. Sonuçta hepsi beşiktaş taraftarı niyetlerinin ne olduğu beni ilgilendirmez sahip çıksaydınız taraftarlarınıza girmeselerdi sahaya.

0|0
    0|2
    • ne demek niyetlerinin ne olduğu ilgilendirmez? o provakatörlerin neyine sahip çıkacaz? devletin polisi istihbaratı provakatör olduklarını çıkarmış, sahaya girenler gazi mahallesinde sultangazide evlerine yapılan operasyonlarla göz altına alınmış, olayı sadece basit fanatizm gözüyle bakmak çok bastliktir.

• onun cezasını 3 maçta çektik diyorum sana verilen karar doğruydu o olay fanatizmdi, 2-3 kişiyle sınırlıydı, o tip olaylar geçmiş derbi maçlarında yaşanmıştır ama 2 hafta önce yaşanılan olay türk futbol derbi tarihinde yaşanmamış olaydı, hele beşiktaş son yıllarda sezona en iyi başlangıç yapmışken her şey yolunda giderken, aradaki farkı anlayın diyorum,

• artı ben bu olayı sizin geçen seneki mersin maçında sayaha taftar girme olayıyla kıyaslamıyorum, 2 sene önceki ebou için giren tarftarlar için 3 maç ceza kesildi tamam doğru peki geçen sene mersin maçında 1 kişide olsa giren tarftarınız için neden 0 ceza veriliyor, kıyaslama yapmıyorum sadece cezasız bırakılmasını eleştiriyorum

• çok saçma biliç de oralardan izleyebilirdi

0|1
    0|2
    • Motta tükürdü, ceza verilsin. Selçuk boğazına sarılsın, ona da ceza verilsin.

Ben adalet istiyorum kardeş. 4 maçın üzerine eklenilebilir. Sorun değil.

• der öyle bir güzel der ki ülkemizde prof. anlamı daha tam oturmamışken transfer listesinde olduğun hatta ve hatta zamanında cebinde kombinesini taşıdığın ve yıllar sonra ilk defa şampiyonluk için ufak bir umudu varsa o takımın değil elle 90 a uçup elleriyle kontrol etse kafasıyla çıkardı bile der

• Tamam dostum sen haklısın ya. Adamın elindeki kombinesini bile yazdın ya helal olsun sana. Fotomaç gibisin. Söyleyecek sözün kalmadı artık bişey de yazamazsın zaten.

Kendine iyi bak.

• o adam bizim stadda maç izliyo sende stadını yap hocanı yedek klübesinin arkasına koy yalakalıkla ne alaka

0|0
    1|1
    • Bu klübün içinde olan bir sorun değil ki. Gardiyan falan tamamen Federasyon ile alakalı.

Stadını yap diyorsunuz da, stad devletin be abi..

• Ama her zaman söylüyorum siyaset, siyasetçilerin yapması gereken bir şey. Futbol ve basketbol salonları spor yapılacak yerlerdir. Buralara siyasetin taşınması doğru değildir.

Fikret Orman'ın dert yandığı şey, sahada Gezi sloganları atılması. Dışarıdaki olaylara birşey söylediği yok.

Ayrıca bu linkten stadımızı devletin yaptığının kanıtını göremiyorum.

• Biz isviçre maçından sonra fatih terim gözümüzden düştü derken vatan haini ilan ediyolardı bizi dün yaya rezil olduk olaylı isviçre maçında sayesinde,tekrar milli takıma getirilmesi futbolseverler için büyük talihsizlik,türk futbolu içinse bir ayıptır.

0|1
    0|0
  • Sahaya itlerin girmesine 4 maç sadece ona ne dersin?

1|1
    0|1
    • TFF'nin resmi siteden yapılan açıklamada; "GALATASARAY sprocusu FELIPE MELO DE CARVALHO'nun, 22.09.2013 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. Spor Toto Süper Lig müsabakasında, rakip takım sporcusuna yönelik ciddi faulü ve ihraç sonrası sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve13.000-TL CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir." ifadelerine yer verildi.

Direk kırmızının cezası zaten 2 maç, nerede adalet? Ben adalet istiyorum. Bize de versin

• Motta tükürdü, ceza verilsin. Selçuk boğazına sarılsın, ona da ceza verilsin.

Ben adale istiyorum kardeş.

• Eyvallah bide adalet diyorlar

• sporseverlerden ne diye özür dilediğini anlayamadım. yanlış birşey mi var

0|0
    0|0
  • Ezik herifler,anca kıskanırlar bizi.sahaya girip anırırlar anca 4 maç ceza yerler.hepiniz ölseniz üzülmem.

0|0
    1|1
    • Federasyonun çifte standartını gördükten sonra adalet istemek eziklikse EVET EZİĞİZ.

• senin gibi insnların aldığı nefes ziyan

ne demek hepsi ölse üzülmem?

Yükleniyor...