Karşınızdaki kişinin CİN olduğunu öğrenince ne yaparsınız.?

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi cinler insan, hayvan vs... şekillerine girebilir.

Peki evde oturuyorsunuz gece eşiniz, çocuğunuz , anneniz , babanız ve ya bir akrabanız kılığına bürünmüş cin olduğunu farkederseniz ne tepki verirsiniz.?

Aklınızımı kaçırırsınız.. Kaçmaya mı çalışırsınız... yoksa bildiğiniz bütün duaları okurmusunuz ( ki tüm duaları okuduğunuz halde gitmeyen güçlü cinlerde olabilir..)

İnsanın cin kılığına girdiği zaman bazı organları eksiktir ve ya şekilsizdir..

Güncellemeler:
Arkadaşlar 1 sene önce cin çağırmıştım.Hadim duasıyla..

3 gün oruç tutum.. normalde 14 gün tutulması gerekir.. neyse oraları atlıyorum..

dua okuyorum gece mum ışığında odanın kapısı tıklandı gelen annemdi.. açmamam gerektiğini biliyordum ama yalvarır sesler çıkarıyordu.Kapıyı açar açmaz bağırmaya başladı..annem bağırınca başımdan kaynar sular boşandı sanki kapı birden kapandı sonra kapıyı kırmaya başladı...

ancak dua okurken rüya görmüşüm uyumadığım halde gerçek gibiydi sonra bıraktım..
Akşin makşin diye başlayan bir dua ilgilenenler araştırsın.. yanlız evde okumayın.. ailenize zarar verebilirler.. birde okuduğunuz andan itibaren tel.. pc felan bozuluyo o yüzden kağıda yazıp okuyun.. hatta ezberleyin.. bazı sitelerde eksik verilmiş 1-2 harfini dağişmişler.. yanlış okursanız olmaz.. ilgilenenler araştırıp bulur zaten.

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• oha sen ciddi misin olum derdin ne senin ya kimseden duymadın mı böyle birşey yapmaman gerektiğini :S bir musallat olursa s*çtın yani hayatın boyunca huzun h sini bulmazsın git arınmak için ne yapılıyorsa onu yap allaha sığın yardım iste dua et ne bilim bişi yap tövbe estafirullah ya :S

0|0
    0|0
    • Ayetel kürsinin koruma duası var onu okumadan yaparsan s.çarsın asıl..

• valla gece gece şoka soktun beni ya hala nasıl iyisin çok merak ettim :S tımaraneyi boylamış olman lazımdı :S ya da tahtalı köyü :S çok kötü bişi bu allah kimseye yaşatmasın ya :S ve çok geçmiş olsun kardeşim

• zaten olaylar olduktan sonra bıraktım ama kabuslar sürüyor.. rüya hali yani..

ama verdiğim dua gerçekten etkili meraktan okumuştum.. gerçekten oluyor inanmayan deneyebilir..

Kızlar Ne Diyor 10

• Gözlerimi kapatır hatim indiririm.

0|0
    0|0
  • ya arkadaşım nasıl bir soru bu manyak mısın sen bide gülerek soruyorsun .. napıcam ruhumu allaha teslim edip oracıkta can veririm :S

0|0
    0|0
  • Elim ayagim tutulur kacamam. Kalp kirizi.

1|0
    0|0
  • Oha falan olurum yani :S

0|0
    0|0
  • altıma kaçırırım heralde.d

1|0
    0|0
  • anlaşıldı bu gece annemle uyuyacağım off sen niye böyle bir konu açtın şimdi ya çokk korktumm :(

0|0
    0|0
  • sübhaneke adlı duayı okuyup 3 kere hoşt derim

0|0
    0|0
  • Korkarım

0|0
    0|0
  • Birde cinlerin ayakları tersmiş öyle duydum.

0|0
    1|0
  • evde tekim sen ne diyon laaaaaaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• tekme atarım

1|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm allah bilir

0|0
    0|0
  • o beni çarpmadan ben ona bir tane çarparım..ilk vuran kazanır demişler belki işe yarar =/

1|0
    0|0
  • Duaları değil de sureleri okurum zaten dua ile kaçmaz cin ;) ayrıca insan kılığına girdiğindeki görüntüsünü nerden biliyorsun ki?

0|0
    0|0
  • Belki de eskiden bir cinle konuşmuş olabiliriz farkına varmadan :D bazı organları eksiktir ya da şekilsizdir diyosun ya orayı anlamadım

0|0
    0|0
    • Herkes konuşmuştur.Ayrıca cinler konuştuklarında saçmalar.. yalan söyler bir kelimesi bir kelimesini tutmaz..

Görünce anlarsın zaten parmakları.. eklem yerleri ayakları gözleri ağzı..

• o an ayaklarım tutulur kaçamazdım bence.. bildiğim bütün duaları okurdum :D

0|0
    0|0
  • hemen ks ye gelip soru sorarım.

0|0
    0|0
  • gece gece*gt işine amk

0|0
    0|0
  • yaaaaa siktr gt işine

0|0
    0|1