Galatasaray'da oynayan futbolcu Bruma'yı nasıl buluyorsunuz?

ilerde çok daha iyi olur yavaş yavaş açılır diyenler ve ya iyiki aldık ya da keşke almasaydık diyenler var mı?

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• begeniyorum .D Güzel oynuyorr kesinlikle hızlı gelecegin yıldızlarından

1|0
    0|0
    • bende aynen öyle düşünüyorum

• ben espirili erkekelere bayılırım ya cem yılmaz gibi olsun çok dikkatimi çeker neşeli erkekler

• Immm Neşeli OLucaksnız ki Karsınızdakide Neşeli OLsun .D bayanların Şuh OLmasını Severim .) espride nadir kaliteli yapmayı tercih ederim .Pp

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Bruma bana Ribery´i hatırlatıyor bence ileride dünyanın en iyi 5 oyuncusu arasına girebilecek potansiyele sahip

1|0
    0|0
    • bruma drogbadan sonra forvette oynayabilir mi sence

• Yok Bruma forvet olamaz o orjinal bir kanat oyuncusu Son vuruşlarıda Drogba gibi değil

• galatasarayda duracağını sanmıyorum ben onun gidicek kısa sürede kötü anlamda değil yani bence ilerde çok daha büyük bir takımda oynucak

0|0
    0|0
  • keşke almasaydık diyenler diğer takım taraftarıdır dün keşke bu adamın bir ikizi olsaydı diye düşündüm onuda alırdık kanatlar roket atar gibi olurdu :)

1|0
    0|0
  • İyi ki almışlar

ben ts liyim ama buruma kaliteli bir futbolcu aldıgını hak ediyor umarım böyle devam eder

1|0
    0|0
  • çok yetenekli ama çalışması lazım eksikleri çok

1|0
    0|0
  • Son vuruşlar hariç mükemmel bir oyuncu çok şut çalışmalı bitirici vuruşta sıkıntısı var sadece...

0|0
    0|0
  • Açılmışları varken açılacaklara ümit bağlamak saçmalık onada az para vermediler zaten

0|0
    0|0
  • bir bayan olarak futbola bu kadar ilgili olman ilgin ;) soruna gelirsek iyiki almışız gelişir bu ;)

0|0
    0|0
    • ilgili değilim futbolla sadece galatasarayla ilgiliyim

Kızlar Ne Diyor 1

• Armamız altında top koşturan birini beğenmemek mümkün mü?

1|0
    0|0
Yükleniyor...