Kapat

İnsanların boyum hakkında dedikleri doğru mu?

Boyum 1.70 .Arkadaşlarım çocuk gibisin, sevgilin olsa ve senden uzun olsa ne olacak gibi şeyler diyo.Onun dısında tanıdığım çoğu kızın arkadaşlarıyla hep 1.80 civarındaki boydaki biri olması gerektiğini ve tersinin asla olmayacağını duyuyorum.İlgi duyduğumdan değil ama herkes böyle düsünüyosa ne yapacam bilemiyorum.Geçen bir arkadaşım kendi arkadaşının yanında benimle kafa bulmak için bak 5.sınıf dedi ve güldü.Zaten o gün epey tartışma oldu sonra da.Sizce tüm dediklerinde haklılar mı?Bu arada yaşım 18.

Güncellemeler:
Herkese teşekkürler herkese +1ini veriyorum.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• boyu 160 olan erkekler ölsün mü o zaman? Sokakta görüyoruz.

0|2
    1|0
    • Yok ama ne bileyim bu durumun da her yerde karsıma çıkması sorun yaratıyo.

• Gördüğüm her erkek 175+ kızlar da tanıdığım en kısalar 1.60 onlar da bir topukluyla 1.67 felan oluyolar.1.67 olunca da 1.80den asağısı asla olmaz diyolar.

• saçma, benim gördüğüm erkeklerde benimle aynı boyda idi 171

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• saçmalamasin salaklar sanki senin elindeki bisey mi skma canini kizlar standart 160 zaten sizene lan de

0|1
    0|0
    • 1.60 standart ama bir topukluyla 1.60 biri 1.67-1.70 oluyo.Zaten ordan sonra da boy arayısı artıyo ki 1.70 civarı olanlar da var.

• Seni seven kiz 110 olsan yine sebinle cikar sarkici gulnaza bak 115 kocasi 190 takma o kadar eger soylenenleri takiyosan bir kizda boy senin icin onemliyse hakediyosundur sen o zmn

• Yoo ben takmıyorum ama sonucta tanıdığım kızlar hep 160-177 arası felan oluyo.Topukluyla 7 cm felan artıyolar.Sonra da en az 7-8 cm fark olsun diyolar.

• Burası Türkiye erkeklerin boy ortalaması ortada çok da kısa sayılmazsın takılma.

0|1
    0|0
    • Genelde kızlarla yakın boylardayım.Onlar da kendilerinden daha uzunları istiyolar.

• Bir sürü 150-160 aralığında kız var.Topuklu giyseler ancak senin boyunda olurlar.Duyanda ülkede herkes 180 sanacak.

• Çok affedersin ama o arkadaslarına bir s..cek çünkü sana böyle davranmalarına hakları yok onların demesiyle beyaz kara olmAz sen de takılma boyun biraz daha uzar beslenmene dikkat edersen sorun etme boş insan çok var bu dünyada

0|1
    0|0
    • Takmayacam takmayacam diyorum ama hep birileri çıkıyo bir yerlerden.

• Peki teşekkürler :)

• Seni mutlu eden insanlar.gercekten arkadastır gerisi.yoldaki.çöpten baska bişe.degil üzülme :)

• Bende 179um bir kız için fazla uzun hoşuma gitmiyor pek ben 170 olmak isterdim boyları değişsek ya :((

0|1
    0|0
    • İşte arkadaşlarımın o dediklerinden sonra senin gibi bir kızla karsılasınca o arada boy farkı olunca kendimi çocuk gibi hissediyorum.

• gitmişken body yap diycemde oda boy uzamasını engelliyomuş yapma o zaman evde boy uzatma egzersizleri yap googleda arat bulursun

• ve hergün süt iç,yoğurt ye,ayrıca zıpla evet basketbolunda boy uzatma sebebi zıplamak,zıpla boş zamanında bunları yaparsan 20-21 ine kadar max seviyede uzarsın

• kilon ne kdr çok zayıfsan o yüzden dio olabilirler

0|1
    0|0
    • Evet zayıfım da epey.

• Kalorisi yüksek bişey var mı bildiğin?

• Boyun normal takma..

180,190 lar onlar abartı boylar.

0|1
    0|0
    • İnsanların yanında ufak kalmak çok kötü.

• İnsanların yanında çok kısa kalmak kötü oluyo.

Erkekler Ne Diyor 5

• senin boyunla dalga geçenler yaşları ilerlediğinde boyları eğrilip bir yay çizmye başladığında ve sen hala dimdik genç delikanlı gibi kalıp çıtır kızlarla çıktığında görürüm ben on sırıkları. Dostum şunu unutma zürafada da boy vardır ama Aslanlara yem olur.

0|1
    0|0
    • Ama sanırım o yaşlar ilerleyinceye kadar bu durumla devam edecem.

• dostum sana tek bir şey söyliyeceğim boyun kısa diye seni beyenmeyen kız zaten senin sevgini hak etmiyordur. Ondan sana ve aile gelin olmaz zaten.

• s*kt*r et.boşver

0|1
    0|0
    • Öyle yapmayı deniyorum ama her yerde karsıma çıkıyo bu durum.

• Ona bakarsan ben 1.81 boyunda biri olarak dışarda boyuma göre bir hatun bulamıyorum. Yani 1.70'lik bir hatun görürsem öpüp başıma koyarım. Yani türk kızlarının boy ortalaması 1.50-160 civarında. Öyle 1.80 erkek istemesinler bir zahmet:@

0|0
    0|0
    • Ama işte öyle düşünmüyolar.

• Çok merak ediyorum acaba topuklu giyip bir de o haliyle arasında 7-8 santim boy farklı olsun isteyenler topuklu ayakkabısız nasıl hissediyolar acaba

• sanırım asıl sorun boyun değil. ;)

0|0
    0|0
  • kim lan o p**evenk git taşşaklarına vur onun

0|1
    0|0
    • 1ine vursam diğeri var ona vursam diğeri var.Her seferinde mi yapacam.

Yükleniyor...