Kedilerle büyük bir sorunum var. Onlardan tiksinmemeyi nasıl öğreneceğim?

Demin bir video izledim kedili filan kedinin gözleri değişikti sonra ben tiksindim mi deyim iğrendim mi anlamadım dün de markete gitmeden önce komşunun kapısının önünde ölü gibi yatan bir kedi gördüm dokunmadım ama kedi sem sertti ayakları dikti düşünün artık. Her neyse ben tuvalete gidemiyorum ya bir de klozet ya ben altıma yapcam akıl verin tiksinmeyim şu kedilerden

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• hiç insan ölüsü gördün mü sen ,hele ki kötü bir şekilde öleni ,canlılar ölürler bu doğal bir şey bunun korkulacak bir yanı yoktur ,tiksinmeye gelince o kişiyle alakalıdır sen alışkın değilmişsin demekki ben hep kedilerle büyüdüm elimde ölenler oldu yollarda ölen ya da ölmek üzere olanları gördüm ...kedi mübarek hayvandır gözlerinden falan korkmana gerek yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• iyide tuvalete gitmemeyle ne alaka şimdi kedi :D

2|0
    0|0
  • üç harfliler genelde cin şeklinde gezerler seni etkilemiş olabilirler

1|0
    0|0
  • satanistmisin la :D

1|0
    0|0
  • Korkman normal herşey beklenir kedilerden korkmaya devam et

1|0
    0|0
  • Ölmüştür o hayvan.

Tırsma sen

Maske takan hayvanlardan kork asıl.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende gece parlayan kedi gözlerine bayılırım bazı kediler çok asildirler manken edasıyla yürürler sinirli anında git bir kediye sarıl bak nasıl sakinleşiyorsun kediler sevilmez mi?

2|0
    0|0
  • Asdahdsbf

Kedilere acıyorum bazen...

Tabi tuvalete gitme klozetin içinden kedi çıkabilir malum çöp tenekelerinden fırlamaya bayılıyorlar klozetten de fırlayabilir.

1|0
    0|0
  • tamam da tuvalete niye gidemiyorsun onu anlamadım..

1|0
    0|0
  • Kedi sevilmemı ya:D

sende abartmada gıt işe:D

1|0
    0|0
  • Kedimi ozledim. =(

1|0
    0|0
Yükleniyor...