Üniversite de sınıfınızdan birisiyle çıkarmıydınız?

evet soru net üniverste 1.sınıfm ve sınıfta hoş bir çocuk var ben biraz tuhaf biriyim yani etrafımdakilerin söylediğine göre güzel bir kızım (bu fotoğraftaki değil malesef hatta esmerim) neyse sıcakkanlığım ancak erkeklere karşı biraz soğuk davranıyorum yani konuşup kaynaştıktan sonra muhabbetim iyidir ama iş tanışıp kaynaşana kadar oda bu yuzden çekiniyor heralde gerçi bende aslında istemiyorum yeni gelmişim ve sınıfımdan 4 sene ... ama kendimede engel olamıyorum aslında bilerek yapıyor gibi pislik sürekli ismimle hitap ediyor filan:) yanii ooff yardım edin akıl verin bana teşekkürler

Güncellemeler:
kumralım pardon :D

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Okuldan/Fakulteden ya da siteden/mahalleden birisiyle birlikte olmam. Ayrilinca cok sorun oluyor.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• şimdi lisede bir kız vardı aynı sınıftan biriyle mi çıkılır saçmalamayın diyodu lise 4 te aynı sınıftan biriyle çıktı.

0|0
    0|0
  • sınıftan olması iyi değil bence. her an yanında oluyor sıkabilir bir süre sonra.

0|0
    0|0
  • Sınıfta bir tane kız vardı o da benden yakışıklıydı :)

0|0
    0|0
  • herşeyi açık açık konuş bence.böyle düşünmektense bir anda konuşursan sende kurtulursun .

0|0
    0|0
  • Dinen caiz değil.

0|0
    0|0
  • ne kızlar var görünmeyen bulunmaz hint kumaşı deyilsiniz öyle saç boyamayla bu işler nereye kadar

0|0
    0|0
  • Daha önce çıkmıştım ama artık aynı sınıftan kız ile çıkmam ben derste sürekli espiri yapan biriyim benim sınıftaki halimi görmesin

0|0
    0|0
  • üni okumadığım için bie fikrim yok çook çook uzağım o ortamlara çok zayıf yetersiz kalırdım içlerinde

0|0
    0|0
    • üzüldm :(

• cevap vermediğiniz için çok teşekkür edrm çok iyi birisiymişsiniz.

• yani neden üzüldüğüne?

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...