Erkeğin aşırı kıskanç olmasının sebepleri nelerdir?

3 yıldır sevgiliyiz yolda yürürken insanların yüzüme bakmasını kıskanıyor. Başını eğ de yürü diyor. Kıyafetlerime çok karışıyor. O kadar bol giyiniyorum yine de bir şey buluyor. Güvenmiyor mu diyeceğim ama 3 yıldır onu üzecek tek bişe yapmadım o da biliyor yapmayacağımı hastalık mı huy mu bu nedir

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• onu suçluyorsun tamam. o sana bunu defalarca demiş..neden bakına bakına yürüyorsun yolda sağa sola ?

1|0
    1|0
    • çarşıya çıkıyoruz vitrinlere bakıyorum. kadınım yani bakacağım tabi. insanlara bakmıyorum ki ben.

• doğrusun seni suçlamıyorum ama erkek işte böyle anlamaz o. benimde eşim öyle o yüzden kolay kolay kalabalığa girmem yoksa sonrasında tartışma mutlaka oluyor.

• zaten yalnızken çok mutlu. kalabalıkta başka bir insana dönüşüyor çok garip ben de seviyorum kıskanıyorum ama onu üzecek bir hale getirmem asla durumu. üzüldüğümü anlamıyor

Erkekler Ne Diyor 6

• takıntılı ruh hali

0|0
    0|0
    • psikolojik midir acaba düzelmesi için ne yapabilirim ki

• evlensek bile düzelmez yani. diğer huyları güzel bu kadar kıskanç olmasaydı bir de. neyse bakalım hayırlısı

• Gerisi sana kalmış

• çok seviyor olması veya kaybetme korkusu

0|0
    0|0
    • 3 yıl olmuş hala korkuyorsa kaybetmekten yuh yani

• kaç yıl olduğu onemli değil sonuçta onun sana verdiği değer ve vazgeçilmezi olman kaybetme korkusunu her zaman aşılar insana biz yıllar süren birlikteliklerinde nasıl biran da son bulduğunu gordük

• Psikolojik sorunları da olabilir.Eğer psikolojik sorunları varsa bence onu ne kadar iyi tanısan da sevsen de evlenmeden önce iyi bir düşün.Çünkü kadın cinayetlerinin çoğu psikolojik sorunları olan erkekler tarafından işleniyor.Aşırı kıskançlık yapıyorsa şimdi ilerde daha da artabilir hayal görmeye başlayabilir yani.

0|0
    0|0
    • valla düşünmedim değil ama bu zamana kadar canımı acıtacak bir şey yapmadı öyle olsa aşkından ölsem bile ayrılırdım zaten. sadece fazla kıskanç. niye böyle davranıyorsun deyince sen erkekleri bilmiyorsun diyor.

• bilmem artık.seni kaybetmekten çok korkuyordur bundan da yapıyor olabilir.

• güvenle alakalı değil yani sana güveniyo ama başkalarına güvenmiyor bakmasından sulanmalarından rahatsız oluyor

0|0
    0|0
    • sen o kadar kıskanır mıydın mesela?

• söyledim kaç kere tutuyor kendini sonra yine patlıyor bir yerde. millet de trene bakar gibi ama her kıza bakan tipler var hiç düşünmüyorlar ilerde benim karıma da böyle bakarlar diye ya

• ben kafanı eğmesi konusunu diyorum bakanlar vardır elbet sahipli olsan bile

• erkek,başka bir erkeğin sevdiğine bakmasına deli olur,olmayanlar gavattır.

0|0
    0|0
  • ne kıskanacam ya öyle bir huyum yok ister inanın ister inanmayın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• erkeğin kıskanması sevdiğini gösterir.. ama kararında olursa..aşırı kıskançlık sana olan değil kendine olan güvensizliğindendir..aşırı kıskançlık partnerinin hayatını kısıtlamaya başlamışsa sorunların ardı arkası gelmez..doktora görünmesi gerekir

0|0
    0|0
  • Normal normal huyu sanırım ole

0|0
    0|0
  • sevgilerini göstermeyi bu yolla tercih ediyorlar köpek gibi "kıskanıyorum lan seni" gibi gibi :Plebelebelep :P #diren hanzo

0|0
    0|0
    • hanzo jkasdhksjf :D yok ya bana demese bile anlıyorum biri bakınca kaşları çatılıyo hemen o sinirlenince kulakları kızarır kulakları kızarıyor. laf olsun diye değil hakikaten çatlıyor biri bakınca psikolojik mi diye tedirgin oluyorum artık eskiden bu kadar değildi.

• zaten onda o eğilimi görürsem anında bırakırım

• Başını eğ de yürü ne demek ya, alınma ama sevgilin kafayı yemiş. Robot mu yanındaki, insan ya.

0|0
    0|0
  • benim eşimde aynen böyle. hatta daha beter. ne güvenini zedeleyecek bir şey yaptım ne de açık saçık biriyim. etrafa güvenmem ben diyor. çalışan biriyim iş yerimdeki meslektaşlarımdan kıskanır düşün yani.

huy tabii ki can çıkar huy çıkmaz

0|0
    0|0
    • çok bunaltıyor mu seni evliliği etkiliyor mu? sırf bu yüzden evlenmekten korkuyorum ben onunla

• amin inşallh seninki de düzelir

• inşallah

• - güvensizlik..hem kendine hem karşısındakine

0|0
    0|0
    • onun güvenini sarsacak bir şey yapmadım ki

Yükleniyor...