Yağ yakıcı kullananlar faydasını goruyormusunz

yağ yakıcı kullananlar faydasını goruyormusunz kardıyo yapıyorum ama yetmıyor ek olarak yag yakıcı kullanmam gerek yag oranımı yuzde 16 dan yuzde 10 dusurmek ıstıyorum

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• ne mesela? L-cartin aldım ben de bir hafta falan oldu alalı. daha faydasını göremedim. ama yağ yakıcı hap kullanarak kilo vermiştim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaslar ben 112 kıloydum gece n sene 73 kıloya kadar dustum. sporla yag oranımı %25 sevıyelerınden %11 e kadar ındırmıstım. fakat gectıgımız kıs bıraz kılo aldım 78 cıvarıyım ( sporuda bırakmıstım ) 1 bucuk aydır tekrar fıtnessa basladım. beslenmem duzenli sporda duzenlı yapıorm fakat ilac dısında bildiginiz hızlı yag yakma yontemlerı var mı ( sebzeler meyveler ozel cardiyo hareketleri v. b gibi ) .

0|0
    0|0
  • solgar L-cernatine kullanbilirsin ama hap kullanmk istemyrm dersen aki 60 90 die bir krem var.. bölgesel zayıflamada etkili.. kullabılırısın rahatlıkla..

0|0
    0|0
  • Yağ yakıcı çorba içerdim bir zamanlar ama tadı kötü ne kadar çok içersen o kadar hızlı erir yağlar ilaç kullanmadım vücudumdaki yağları eritmek için kimyasal bir madde kullanmam çorba daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...