Bugün çok tuhaf bir şey oldu.. Kadının amacı neydi acaba?

bi kafede oturuyodum yalnız bir kadın geldi ben sizi nerden tanıyorum dedi bana bilmem dedim nerelisiniz dedi söyledim aa bende orda çalışıyorum dedi sonra masama oturdu çantasından 2 tane tablet çıkardı garsondan internet şifresini istedi biraz takıldı benle tek kelime etmedi çok tuhaf biriydi bende çayımı içmiştim ben kalkıyorum dedim sadece kafa salladı bana bakmadı bile sonrada ben hesap ödemeye gittim geldiğimde gitmişti hiçbşeyde yiyip içmedi amacı neydiki acaba çok mrk ettim...

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• internet şifresini istediğinde anlaman lazımdı kadın seni oyuna getirmiş kurnazlık yapmış aklı sıra

0|0
    0|0
    • evet galiba ama benim bir kaybım olmaz onun ayıbı

• ben oturursam hesabı ben öderim o yüzden kurnazlık olmaz benimkisi :)) centilmenlik olur:)

• :))

Erkekler Ne Diyor 10

• Acelesi vardır belki, belki de sadece işini halletmek üzere oturmuştur ve gerçekten parası yoktur...

0|0
    0|0
    • öyleyse helali hoş olsun tabiii

• :) İyilik yap denize at... Balık bilmezse yakala o balığı kediye ver... Kedi bilir :D

• manyakmısın diyeydin :O

0|0
    0|0
  • sank berabermişiniz gibi takılmış şifreyi almak için yani.

iyi taktik bende deniyim birara :))))))))))))))))))))))))))))))))

1|0
    0|0
  • senin adisyon üzerinden nette takılmış :D süper fikir yaratıcı geldi bana :D

1|0
    0|0
  • Doğrudur dedikleri seni az tanır ve sormuştur sonrada oturup tablete bakıp sonrada gitmiştir başka ne amacı olsun ama olabilirde tabi ihtimaller dahilinde

0|0
    0|0
  • seni istemeye gelecek:)

0|0
    0|0
  • bazen insanlar garip aynı durumda ben masana gelseydim seninle yakınlaşmak isteseydim ne düşünürdün peki

0|0
    0|0
    • bu kadın için düşündüklerimi düşünmezdim

• beğenme dereceme ve o anki ruh halime göre hareket ederdim

• tanışalım istersen ciddi anlamda dürüstçe

• Ben bile tırstım bu işten.Ajan falan olmasın?Yani belki biri göndermiştir senden hoşlanan veya başka bir sebepten dolayı?Adını soyadını öğrenmesi için.

0|0
    0|0
  • Nodu ? Anlat dinliyoruz Panpa

0|0
    0|0
  • Kadınları anlamak zordur

0|0
    0|0
    • hakkaten zor

• ben erkekleri zaten anlıyorum çünkü bazen ne istediğimi kendim bile bilmem ki karşımdaki bilsin

• Her kız senin gibi düşünse ne güzel olurdu

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana yeni vodafone reklamını hatırlatıı ahahahahahah

yalnız kadın çok zeki gidip ellerinden öpmek lazım bak anlatıyorum

kadının internete ihtiyacı varmış ama o cafeye oturman için yalnızca bir şey yiyip içmen gerekiyor kadın da seni saf görüp masana oturmuş böylece internete girebilmiş D:D:D.dd anladın mı:dD.DD:.D

0|0
    1|1
    • dogru bır tespıt

• pek akıllı bişeye benzemiyordu

• böyle bir davranışı "zeki"likle bağdaştırmak, doğal karşılamak ve hatta - - - :dD.DD:.D - - - şeklinde eğlenceli bulmak... mağduru da "enayi" yerine koymak... bitmiş abi bu ülke çoktan bitmiş...

• İnternet için gelmiş demek ki :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...