En samimi kız arkadaşınız kuaförde saçlarını yaptırmış, fakat çok kötü görünüyor. Ona ne dersiniz?

En samimi kız arkadaşınız kuaförde saçlarını yaptırmış, fakat çok kötü görünüyor. Ona ne dersiniz?

0|0
29|15

En İyi Kız Görüşü

• söylerim onun öyle kötü halde dolaşmasına içim acır hemen ellrimle mudahele edip daha iyi bi kıvama getiririm ya da kuaföre tekrar götrürüm :)

0|1
    0|0
    • bence arkadaşın şanslı, senin gibi düşünceli birisi ile arkadaş olduğu için :)

• evet bu konuda çok şanslıyım :) ayrca tsk edermm :)

• Rica ederim :$

Kızlar Ne Diyor 28

• Elbette "Çok kötü görünüyorsun tatlım." derim.En samimi olmasa da derim.Sadece düşüncemi dile getirmiş oluyorum.Ama ruh halime göre de değişebilir.Belki saçını yaptırdığını fark etmem..Belki fark etsem de o sormadan söylemem, güzel olsa bile.

0|1
    0|0
  • kendi beğenmiş mi ona bakarım eğer o çok güzel olduğunu düşünüyorsa kötü demem zevk meselesi eğer ki onunda şüpheleri varsa fikrimi söylerim

0|1
    0|0
  • açıkca söylerdim diğer türlü benden değilde başk birisinden duysa yakışmadığını o zamanda arkadaşımın bana olan güveni yıkılırdı.Onu üzmek istemediğim içni gerçekleri söylerdim.

0|0
    0|0
  • Bu ne lan derim hemen yıka düzeltmemiz lazım bu halını derım :)

0|0
    0|1
  • söylerim gel hemen boz ben yaparım derim

0|0
    0|0
  • bir bir doğruları söylerim ben düsmanı değilim zira

0|0
    0|0
  • yakışmadığını söylerim düzeltme imkanı varsa beraber gitmeyi öneririm

0|1
    0|0
  • Canım olmamış. Başka bir model yaptıralım.

0|1
    0|0
  • kibarca gerçeği söylerim...

0|1
    0|1
  • sonucta saçıo değil kuaför yapıyor. darılmaz alınmaz. söylerim, zaten ben söylemesemde başka biri söyler herhalde.

0|0
    0|0
  • dost aci soylermis :)bu sacin ona yakismadigini soylerim hatta dalgaya da vurabilirim senin kuaforde is yok be guzelim gibi maksat ortam yumusasin;)

0|0
    0|0
  • Ahahahaha saçların çok komiik.Aynaya bakmadın mı?Ahaha...(tabi en yakın arkadaşımsa):D

0|0
    0|0
  • dost acı söyler.. gerçeği söyle üzülüp kızabilir ama öyle dolaşıp insanların arkasından kıs kıs gülmesinden iyidir..

0|0
    0|0
  • Kuaföre bunun için ne kadar ödediğini sorar, ona göre kuaföre komplo planları hazırlarım.

0|0
    0|0
  • Diğer hali daha iyiydi derim :D ve eski haline geri çeviririm saçını :P Saç yapmada uzmanımdır biraz...:D

0|0
    0|0
  • Saçlar bir kız için çok önemli ilk gördüğümde hemen olumsuzlukları sıralayamam o yüzden biraz saçına alışmaya başladıktan sonra gereken değişim gazını veririm

0|0
    0|0
  • saçların hiç güzel olmamış derim.

0|0
    0|0
  • Lan git adama benze bu ne hal. Derim

0|1
    0|0
  • Bu ne lan kim yaptı söyle dövücem .d

0|0
    0|0
  • Çok kötü olmuş gel düzeltelim biraz derim.

0|0
    0|0
  • en samimiyse direk mal gbi olmuş yaa derim:)

0|0
    0|0
  • Kuaföre tekrar gideriz. Düzelttiririz.

0|0
    0|0
  • eski halin daha iyiydi ama değişiklik iyidir diyorum :D

0|0
    0|0
  • Olmamış bence derim üzülerekten derim ama :(

0|0
    0|0
  • incitmeden güzel olmamış zamanın varsa tekrar yaptır derim

0|0
    0|0
  • Söylerim gercegi

0|0
    0|0
  • derhal bozarım

0|0
    0|0
  • Sanirim kuafor kapaliydi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• oha ne bu güzellik derim..

0|0
    0|0
  • direk gö.üme benzemişsin derim.

1|1
    2|1
  • Ben dalga geçmem yakışmadığını açıkça söylerim ve düzeltmesini isterim

0|0
    0|0
  • sorma ya gecen benim kankalardan biri onleri alna kadar kesmis ben oyle sacları hic begenmiyordum onunkinide begenmedim guzel olmusssun dedim ama eskiside iyidi filan dedim kız anladı dedi yakısmamamıs falan :D yakısmıs ama oteki turlu daha guzeldin falan kurtardım yine :D

0|0
    0|0
  • eğer çok kötü görünüyorsa, samimiyetime dayanarak onu uyarma babında direk söylerim. "saatler olsun ama bu saçları kim kestiyse sana iyilik yapmamış" derim.

0|0
    0|0
  • farklı olmuş derim ... ama daha önce beğendiğim bir şey yapmışsa eskisi daha hoştu diyebilirim . çok samimi isem gel seni benim kuaföre götüreyim derim senin kinin ilham perisi kaçmış

0|0
    0|0
  • canım benim, bu saçla dolaşmaman hayatını tehlikeye atmıyorsa, eski haline dön lütfen.

1|0
    0|0
  • canım püsküllü süpürgeye gerek yoktu, bizde elektrik süpürgesi var.

0|0
    0|0
  • "Bu ne amerikyum" derim.

1|0
    0|0
  • kötü olduğunu söylemekten başka çare yok..

0|0
    0|0
  • artık kuaföre gitme vaktin gelmiş. kendine çeki düzen ver biraz:D derim:D

0|0
    0|0
  • ya sanki biraz kötü mü olmuş :/, derim

0|0
    0|0
  • sana yakışmamış derim,çok kötü görünüyor demekten iyidir bu..

0|0
    0|0
  • hadi görüşürüz

0|0
    0|0
  • dost acı söylemeli..

0|0
    0|0
Yükleniyor...