Hangi dönemde hayatınızdan çok daha fazla zevk aldınız; ortaokul mu, lise mi, üniversite mi?

ortaokul hayatımı iyi lise hayatımı yoksa ünüversitemi hayttan çok zevk aldınız yaş kaç :)

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• üniversite hayatı tabiki

0|0
    0|0
  • üni iyi bence bu sene başladım şu an iyi gibi

0|0
    0|0
  • Üni kesinlikle.. Ispartada olduğumuz için bir hafta sonu Antalyaya dalışa, b,r hafta sonu Davraz'a kayak yapmaya gidebilme imkanımz vardı :) Ve harika doğal bir ortam ;)

0|0
    0|0
  • Askerde cok keyif almistm hayattan izmirde :)) ismim Efe Yasin yasIm aldi basini gidiyo :)))

0|0
    0|0
  • Askerde cok keyif almistm hayattan izmirde :)) ismim Efe Yasin yasIm aldi basini vidiyo :)))

0|0
    0|0
  • eğitim hayatı bana keyif vermiyo

0|0
    0|0
  • hepsinin zevki bir ayrı diyebilirim :) ortaokul yıllarında cocuksa oyna koş zıpla :) lisede ise ergeliğin dibine vuracan :D , Üni tabi daha güzel evden uzak isen tabi rahatsın :)

0|0
    0|0
  • her yasımda yasıyordumşu anyaptıklarımı o yaslardada yapabiliyordum o yüzden hiçbirinin bir farkı yok hiçbir zaman sınırım yoktu.

0|0
    0|0
  • Orta okul süperdi wlla =) Liseyi hiç sevmedim :D

0|0
    0|0
  • 18 universte hayatışu aniyi ilerde ne okur bilmem ama aşık oldum bu kötü oldu tabi

0|0
    0|0
  • Ortaokul süperdi ya hergün disipline gönderiliyoduk sınıfça :)

0|0
    0|0
  • üniversite

0|0
    0|0
  • Lisenin sahibi bendim zevkli geçmemesi imkansızdı

0|0
    0|0
  • 28 - okul bitince.

0|0
    0|0
  • liseyi 1 de bıraktım eşşek gibi pişmanım ne yaptıysam olmadı geri dönemedim bir okul önünden geçerken bile içim burkulu anılarım depreşiyo :S lise iyiydi ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Eğitim ve öğretim hayatından tamamı ile kurtulduktan sonra gerçek huzura kavuşacağımı umuyorum.

0|0
    0|0
  • ortaokul ve ünv.de

0|0
    0|0
  • lise utanılası yılar:D

üni iyiydi:D

0|0
    0|0
  • Lise çok eğlenceliydi.

0|0
    0|0