Kendini bildi bileli vejeteryan olan biri olarak kurban bayramının yaklaştığını söylemek isterim

acaba benim gibi vejeteryanlar ne yapıyorlar bayramda? ben aç aç dolanıyorum utanmasam ağaçtaki yaprakları pişirip yiyeceğim Allahtan , annem halime dayanamayıp kavurmanın yanına pilav falan yapıyor da onu yiyorum.

Bu arada yanlış anlamayınız bende et yemek isterim ama kokusundan tiksiniyorum küçükken çok sevdiğim pamuk kuzumu gözümün önünde kesmişlerdi çocuk aklı işte ağlamaktan gebermiştim birkaç gün.

bir de kan fobim var bu yüzden yiyemiyorum biraz önce koyunu konuştular yemek masasından mide bulantısıyla kalktım..

sizler ne yapıyorsunuz?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• sen vejeteryan değilsin iğreniyorsun sadece...

0|0
    0|0
    • ama bugüne kadar hiç et de yemedim

• anladım teşekkürler

• rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim sütlaç da böyleydi biz küçükken abim eli kanlıyken korkutmuş kız bayramda et kokusundan kendini odasına kitliyordu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• biz ailecek veganız bayramıda kutlamıyız bizim için öyle bir bayram yok.bizde vahşet olarak görülür vejetaryanlık sadece et yememezlik demek değildir.sen bir et yemezsin

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin bende et yemiyorum.Muhakkak kendime bir sebze yemeği yaparım her zaman.

0|0
    0|0
  • Kavurma olsa da yesek.

Ete bayılırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...