"Siz kardeşsiniz" Böyle bir durumda ne yapardınız?

üniversitede 3. sınıfı olurken, son sınıfta okuyan yakışıklı 1 delikanlı ile tanıştınız.

kısa sürede birbirinizi çok sevdiniz ve aşık oldunuz. aradan 2 sene geçti. her ikinizde üniversiteyi bitirdiniz ve çok iyi iş buldunuz her ikinizde.

sonra birlikte yaşamaya başladınız. sonrasında da evlenmeye karar verdiniz. bu arada 2 aylık hamilesiniz.

nikah işlemlerine başladınız. istenen tüm belgeleri evlendirme dairesine sundunuz. aradan 2 gün geçti ki sizi evlendirme dairesinden çağırdılar. sevgilinizle evlendirme dairesine vardınız.

siz 2 yaşınızdayken anneniz sizi çocukesirgeme kurumuna teslim etmiş. anneniz gençliğinde evli 1 adama aşık olmuş ve ondan hamile kalmış. adam eşinden boşanacağını söyleyerek annenizi ikna etmiş. sonra anneniz sizi dünyaya getirmiş ama sevgilisi evli adam anneniz sizi dünyaya getirdikten sonra annenizden ayrılmış.

bunun üzerine anneniz, sizi çocuk esirgeme kurumuna teslim etmiş.

evlendirme dairesindeki görevli, size ve sevgilinize şunları söylüyor; ne yazık ki sizin evlenmeniz mümkün değil. çünkü sevgilinizin babası ile sizin babanız aynı kişi. yani siz kardeşsiniz.

her ikiniz donup kalıyorsunuz. üstelik siz 2 aylık hamilesiniz.

böyle 1 durumda ne düşünürsünüz? ne yaparsınız?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Senaryo 10 numara 5 yıldız

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 7

• ne yaptın arkadaş...dna testi falan yaptır ne bileyim birşey yap eğer gerçekten kardeşseniz ... kardeş olduğunuzamı kardeşini hamile bıraktığına mı yanarsın anlık zevk uğruna bilmem..

0|1
    0|0
    • Vallahi ben 1 şey yapmadım inan.:) Başına geldi diyelim. Ne yaparsın?

• yani kardeşm olduğunu öğrendiğim zaman iki durumdan bahsettim bırakıp gitmek ya da kalıp kardeşime kardeş gibi bakıp yaşananları düzeltirdim artık ona sevgili değilde kardeş gibi bakmaya çalışırdım bu abzürt durumdan hem kendimi hem onu uzaklaştırmaya çalışırdım çünkü artık kardeşimdir

• Valla sonunu tahmin edince o moddan çıktım . Bu nedenle hiiiç bir şey düşünmüyorum :)))

0|1
    0|0
  • yeşilçam filmlerine döndü olay.
    bu hikaye gerçek mi?

0|1
    0|0
  • Evlenme dairesi böyle bir şey söylemez tahminimce. Fazla dizi izlemekten oluyor böyle şeyler.

0|1
    0|0
    • Vukuatlı nüfus kaydına bakarlar. Ve anlarlar.. Erkeğin ve kızın babası aynı olunca söylerler..

• Anladım. Teşekkürler..

• Rica ederim.

• Sakadir o saka :-)

0|1
    0|0
  • arkadaş naptın ya böyle bir senaryo yeşilçamda bile yok :D

0|1
    0|0
  • buna ben şansız bedevi derim

0|1
    0|0
Yükleniyor...