Sevmeyen ya da umursamayan sevgili imalı şeyler paylaşır mı?

Anasayfaya her baktığımda kız arkadaşımın sevmekle bazen de sovmekle alakalı şeyler beğeniyo.. ikinci Şansın gereksiz olduğuna dair şeyler paylaşıyo sonra tam tersini yapıyo napıyo la bu :P yani sorum gerçekten biri sizin umrunuzda değilse ona ithafen o görsün diye bişeyler paylaşır mısınız? Ayrılalı yaklaşık 4 gün oldu. Profilde gayet mutlu olduğuna dair kendini göstermeye çalışıyo ulan salak mıyız bilmiyoruz sanki uzuldugunu.. sigaraya alkole vurmuş kendini peh.. çok şey söyledim anlattım derdimi ama dinletemedim bunaldigini farkettigim için de kendi haline bıraktım bakalım napacak diye bariz oyun oynuyo naz yapıyo. 20 gün sonrası için buluşma ayarladik her ne kadar bişey hissetmem etmem dese de ilk buluşma da illa ki heyecan yapar la insan. Kadınlar niye böyle yapar?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• kızlar ayrıldığı gün ağlar erkekler ise dha sonra çabalar bu konuda nie byle bilmiom ama acayip bişey ayrıldığım kızla asla birleşmem bence saçma yani :P

0|0
    0|0
    • Bu portre de iki tane kız var ben güvenini zedeledigim için daha doğrusu bana artık inanmıyo oluşundan salya sümük ağlıyorum tabiri caizse tabi değilse de banane be okul zamanı aklımdaki konuya bak.. o da mutlu değil bu durumdan biliyorum o yüzden yüzyüze görüşmek istedim ne diyosun kardeş bu konuda

• Öyle yaparsam da şizofren gibi gozukecem :D

• bence hiç kurcalama kardeş eski sevgili de at gitsin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...