Bir erkeğin canını acıtmak için .?

Beyler sorum özellikle sizlere. Duygusal bağınızın ve anılarınızın olduğu sevgilinizle sizin hatanız sonucu, aldatma gibi bişe sonucunda ayrıldınız diyelim ki. Üstelik ona layık olamadığınızı ve karşısında en dipte olduğunu söylediniz ve bitti. Bu kız nasıl davransa sizin canınız çok yanar.? Her profiline baktığınızda onun mutlu arklarıyla olan paylaşımlarını görmek ne hissettirir.? Kızlar sizin uyguladığınız taktikler nelerdir.? lütfen fikirlerini bekliyorum..

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• bir kere canın acıması için onun gerçekten seviyor olması ve sana bağlı olması gerekir. eğer öyleyse acı vermek için çok çaba sarfetmezsin zaten. yok sevmiyorsa uğraşın boşuna olur. senin yapacağın hiçbirşey onu etkilemez.

1|0
    0|0
  • onu oldugu gibi bırak allah kımsenın ahını kımsede brakmaz. onun canı zaten yanacaktır önüne bak hayatına bak takılma geriye..

0|0
    0|0
    • Olmuyor işte.. Bende elimden geleni yapmak istiyorum, yapamadıklarım için rabbimden yardım istiyorum.. Senin canını ne yakardı .? Mesela şuan okulum için onun görev yaptığı şehirdeyim. ve ayrılalı 3 gün oldu. Onu aramadım ama o şehirde olduğumu bildirim yaptım.

• sen onunla ılgılı bseler yaptkca untmazsn ve senın cann daha cok yanar. sevıyrsn belli bu yzden cannı actmak ıstyrsn ama ıster aynı sehrde ol ıster aynı sokakta. o artık yk bitti senı aldatmssa hele bu soguman ıcın ıcını sogutman ıcın bır sebeptir. kafa dagtmak ıcın bır mktar arkadas ıyı gelecektr yanlsz drmamaya dkkat et..

• aynısını sende yap gozunun onunde hemde kudursun :))

0|0
    0|0
  • Siz mi aldattınız sevgilinizi? Yanıtınıza göre yorum yazarım.

0|0
    0|0
    • Hayır o..

• En yakın erkek arkadaşını kendine sevgili edin. Aynı mekanda iken, onunla dudaktan öpüşün..Deliye döner vallahi.:)

• Sana gerçekten büyük bir yanlış yapmışsa ve sende hiç takmadan onu aldırış etmeden hayatına devam edersen zamanla 'Benim ne günahım vardı'' diyecektir. eminim. Hz.Yusuf'un hayatını okuduysan orda Hz.yusuf'un kardeşlerinin ona ihanetini affedince kardeşlerinin hali ne oluyor bir oku istersen.

0|0
    0|0
  • al birini koluna geç önünden ona bir koyar ki anlatamam.

0|0
    0|0
    • Bunu yapmak çok kolay ama.. Sanırım haklısın. Ondan her anlamda daha üstün ve düzgüğn birini bulmam ve onu hayatımda tutmam ona koyar..

• Basit düşünmek lazım eğer ona acı çektirmek istiyorsan ondan daha iyi birini bulmanada gerek yok birini bul tak koluna ona en büyük acıyı çektirirsin

Kızlar Ne Diyor 5

• Onun iyi bir arkadasiyla cikmak '? Benim durumum farkliydi ben onun arkadasina gitmistim ve ici ne kadar guzel olsa bile ici bos oldugnu soyledim gerizekali deyip ekledim ama durum farkliydi sen onu unutmus yaparak onu uzersin ancak

0|0
    0|0
  • güçlü durcaksın

0|0
    0|0
  • hiç takmadan hayatına devam ettin mi öylede bir koyuyoki onaa

0|0
    0|0
  • kardeşim hiç bir sey yapma.allah a havale et . er ya da gec canı yanar.

0|0
    0|0
  • Ben ailesiyle yani en hassas noktasıyla vurmuştum. Babasını arayıp hap kullandığını söyledim ve amacıma ulaştım. Ailesiyle arası açıldı ve hala öyle, bir türlü inandıramadı kendine.

0|0
    0|0
    • Ailesiyle vs yapamam ben.. O bana uymuyor.. Bnm istediğim onu kaybettiği şeye pişman etmek

Yükleniyor...