Kadınların regl dönemlerinde tampon yöntemi ile havuz, deniz vs girmelerini nasıl karşılıyorsunuz?

Kadınların regl dönemlerinde tampon yöntemini kullanarak havuz, deniz vs girmelerini nasıl karşılıyorsunuz? Bu yöntemi uyguluyor... Daha Fazla

En İyi Görüş

• birincisi, tampon kullanan bir kadın ile aynı havuz veya denizi paylaşmanın hiçbir irrite edici yanı yok, çünkü en ufak bir sızıntı bile söz konusu değil. ayrıca allah aşkına, denizi geçtim havua bile işeyenlerin ülkesinde bunu mu düşüneceğim gerçekten?!

normalde tamponu çok sağlıklı bulmadığım için tercih etmiyor. sonuçta o akıntının vücuttan atılması gerek bir şekilde, öyle ya da böyle engellemek sakıncalı olabilir diye düşünüyorum. nadiren kullandığımda ise sırf bu sebeple sık sık değiştiriyorum.

sadece bir tatilimde kullandım şimdiye kadar, o da 10 günlük tatilimin 1 haftasını heba etmek istemediğimden! zaten ilk olarak da o zaman kullandım ve daha önce kullanmadığıma da pişman oldum çünkü müthiş bir rahatlık, varlığını hissetmiyorsun bile...

• Evet, bir de çiş gerçeği var. :)

Haklısın 10 günlük tatilin neredeyse 5-6 gunü denize girmeden ziyan olması yerine böyle birşey kullanılmalı. Yani suya akıntı vs karışması imkansız gibi birşeymiş (bu arada çok az bilgim vardı bugün araştırdım biraz :)) zaten.