Göbeğimin böyle olması için ne yapabilirim ?

link göbeğimin böyle olmasını istiyorum. benim boyum 1.58 kilom 47. göbeğim sıkı değil. sıkılaştırmak istiyorum. ayrıca boyumun uzamasını istiyorum. bunlar için pilates topu işe yarar mı? teşekkürler

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Düz mekik sağlık açısından çok zararlı, bunu beyin cerrahları ve ortopedi uzmanları söylüyor. Bence ayaklar sabitken omuza sopa türevi bir şey koyup elleriyle onu tutup sağa sola dönme hareketi de beli inceltir.

0|0
    0|0
    • boy uzamak için hangi spor yapılmalı peki

• En iyi cevaba uygun gördüğünüz için teşekkür ederim, amacım arkadaşça yardımcı olmaktı. Sağolun.

:)

• ben teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 8

• plates topu kesinlikle işe yarar ama doğru şekilde kullanırsan.. link paylaşamıyorum ama nette vücut ağırlığı ile karın sıkılaştırma hareketlerini rahatlıkla bulabilirisin.. ;) boy bu saatten sonra zor :)

0|0
    0|0
    • yaş 16

• şimdilik boy uzasa yeter bana :)

• yüzme yapman en iyisi, fırsatın varsa.. hem vücüdun hem sağlığın güzelleşir..

• mekik çek göbegini sıkılartırır.

0|1
    0|0
  • çalışmaya başla. iyi bir idman. en az 6 ayda taş bebek olursun :)

0|0
    0|0
  • seninki nasıl ? kusaklar var gobegı erıtmek için onlardan al bı tane faydasını cabuk gorursun

0|0
    0|0
  • çok itici bir göbek bu sevmedim göbek dediğin yumuş olmalı:D

0|0
    0|0
  • mekik çek

0|0
    0|0
  • Bol bol spor yap

0|0
    0|0
  • sende sırt üstü yat yere seninde olur..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Yürüyüş yap

Karın egzersizleri falan

0|1
    0|0
  • oryantal :) yap benim sıkı oldu hem belimde baya inceldi kiloda verdim kalçamda sıkı süperrr :)))) sende yap

0|0
    0|0
  • Çok mekik hareketi şekli var youtubeden araştırabilirsin ama sadecee spor yetmez sıkı bir diyette şart

0|0
    0|0
  • benimki böyle ama basen bozuyor yaa ama oda tatlıı :D

0|0
    0|0
  • bu yaştan sonra boyun uzamaz.

0|0
    0|0
  • Cok sert kgkgkgj

0|0
    0|0
Yükleniyor...