Aniden " Allah'ım sen büyüksün yarabbim " diyen yaşlı teyzeler ve amcalar

Noluyor lan deyip birden irkilmeme sebebiyet veren durumdur. Bir ara öyle bir korkmuştum ki paçadan aşağı akması anlıktı. Ankaradan uçakla yola çıktığımız ağustos ayında, yanımda bulunan yaşlı amcanın, önce uyku moduna geçip kafasını geriye yaslaması ve akabininde derin bir nefes alıp " Allaaahım sana şükürler olsun yarabbülalemin " demesiyle, bir ayağımı diğer bacağımın üzerine attığım ve hemen yan taraftaki mini etekli hatunun bacaklarını kestiğim an bu beklenmedik sesle irkilip, kahveyi üzerime döktüğüm bir olmuştu. Ulan ihtiyar deyip göz göze geldik ve ağzını geviş getirerek öte yana döndü, ben ise pazardan aldığım pantulunun leke olmuş halini hostese " bakar mısınız şeyy eee hanımefendi, hişşşt başgan bakıyon mu ? " gibi nidalarla kolonyalı mendil neyim bulurda pantuluna bulaşmış kahveyi bir umut çıkartırım düşüncesi ile hoyratça silmeye devam etmiştim.

O değilde nereden aklıma geldi bilmiyorum ama ani ses ve hareketlerden irkiliyorum. Var mı benim gibi olan ve bu ve buna benzer olaylar yaşayanlar?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Hastanelerde, otobüslerde denk geliyorum böyle teyzelere, amcalara. Neyseki senin gibi bir durum yaşamadım :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ahhahahhahaaaaaa uzun zamandır böyle gülmemmiştim :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

5puanlık soru :)

0|1
    0|0
  • güldürdün ya hey Allahım :) çarpılcan bu gidişle :))

0|2
    1|0
  • ahahaaa okurken çok güldümmm :))

0|1
    0|0
  • Ani ses ve hareketlerden irkilip sinirleniyorum :/

0|1
    0|0
  • askerde naparsın kimbilir

bari bir torpil bul gitmediysen de yatarak yap :)

0|1
    0|0
  • Senden iyi yönetmen falan olur haa yazıya bak helal :)

0|1
    0|0
  • ehehehehe :))) sizin orda da mı var :o ben de bir ben bu tuhaflıklarla karşılaşıyorum sanıyodumm:DD

0|1
    0|0
  • ahaha ben de yapıyorum kii allaam nolur yareppim diyorum öyle durumlarda tırsmayın çok özel metafizik tarihi bir ana şahitlik ediyosunuz :D

1|1
    0|0
  • ascbödmfdsfxsacg beşledim.

bide minibüse binerken bismmmmmillllll... diyen teyzeler var hani sonunu getirmezler hiç dfdsf

babaannemde yan odamda ,hep yapar bunu :( gecenin 4'ünde uyandırır bazen allahhhhh sen büyüksün! diyerek.Bazende hığaah diye bağırarak esnemez mi aksjdfhf

dalağım ödüme kaçıyor :((

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şimdi net bir ani gelmiyor ama o kadar cok yasiyorum ki buna benzer durumlari. Ani ses, ozellikle de ani yuksek ses cok urkutuyor ve bu gibi elin ayağına dolanmasi durumlarini yasiorum acaba psikiyatride var midir bunun bir adi?

0|1
    0|0
  • Allah'ı hatırlatan bir ses bana göre herzaman güzeldir, ne kadar yüksek veya aniden olursa olsun ne kadar korkarsam korkayım.

0|1
    0|0
  • O amcalar teyzeler epic

0|1
    0|0
  • Boş anıma denk gelince ne oluyor lan diye irkildiğim çok oldu :) Senin yaşadığın durumda kötüymüş.

0|1
    0|0
  • İnsanın böyle boş bir anına denk gelince irkilebiliyor öyle :)

0|1
    0|0
  • çarpılmışsın

0|1
    1|0
Yükleniyor...