Kapat

Kadın kıyafetleri ve kıyafet terimleri hakkında genel kültürümü arttırayım diyorum,yardımcı olur musunuz?

Tuhaf tuhaf isimleri var kadın giysilerinin ve yaşım bilmem kaç olmasına rağmen eminim hala bir sürü giysinin veya giysi bölümünün adını bilmiyorum. Ya da adını duyuyorum ama kendini bilmiyorum. Örnektekilere benzeyen acayip isimli kadın kıyafetleri veya kıyafet bölümleri varsa söyleyip ne olduklarını da şey ederek beni kültürlendirtir misiniz?

Örnek: volan,jipon,balen,straples, tarlatan, abiye,tayyör,bolero, vs vs...

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• straplez kolu olmayan bluzlere deniyo :D link

bolero dediğinde kısa hırka dıyelım uzun kollusuda oluyo kısa kollusuda link bunun gibi..

volanlı elbıseye gelınce link bunun gıbı detayları olan elbıselere denıyo ...

çok üşendim gerisini yazmaya :D

0|0
    0|0
    • orada yazdıklarımın dışında şeyler varsa bana da öğretin demek istemiştim. onları biliyorum zaten.

• demiştim örnektekilere benzeyen diye ama duymadın galiba... teşekkür ederim yine de.

• bunları bılıyorum dıye not düşeydin eyiydi... degaje yaka var mesela link link

evaze etek vardır mesela yurt dısında skater skirt diye geçiyo patenci eteği yani pileli eteklere deniyo link

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...