Bu kızın sizce bir ilgisi var mı ?

Kafayı yicem arkadaslar yardım ederseniz sevinirim. Netten tanıştık okulda görüştük . Parka gittik oturduk. Konuştuk kafan. İşte eve geldim whatsaptan konustuk gözlerin güzel dedi. Sonra sabahları gunaydın nerdesin diodu ilk 4 5 gün işte. Yemek yedik öğle aralarında . Kola almıştım kapagını saklicam dedi falan aldıgın için saklicam dedi. Whatsappta seviliosun dedi kalp koydu. Bende seni seviom dedim kalp koydum. Sonra seni özledim yazdı. Oda bna bağlanma sakın kalp hastalıgım var ölecem birgun yazdı kötü olur yazdı. Sonra dedimki bana karşı ilgin var mıoda hayır hem olsada söylemem yazdı ve sonra peki senin var mıyazdı? Bende seni kendime yakın görüom yazdım oda bende öyle görüom yazdı ve dedimki neden kalp koydun madem dedim oda bilmem dedi sırıttı( bunları whatsapta konuşuos) . Sonra işte ilk 1 haftadr hep işte ben yazıom naber nerdesin görüşelim diye kısa kısa. Hatta 4 gun once wassaptan unutuldukmu yazcakmış sonra vazgecmiş onu sölemişti bna. Şimdide wassap durumuna senınle konusmakta guzel yazmış. Acaba birinimi buldu :( ?

Güncellemeler:
Ben ona seni özledim yazdım yanlış yazmışım

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• kalp hastasıyım ben sevme beni.. ama dur once sana kuyruk sallayayım kalp atayım :) ♥ mantığa bak yaa... kalp hastaları sevemez mı kımseyı kanserler o zaman hıc evden cıkmasın yahu aman aşık olur mazallah... kız kendını acındırmaya calısıo ılgı cekmeye calısıo işte. ergen vakası.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o çok aşk filmi izlemiş kalp hastasıyım falan ne o yaa atraksiyon arıyo hatun.

0|0
    0|0
  • hatun işi biliyor dostum 10 numara 5 yıldız parmağında oynatmak bu oluo sanırım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• stratejisi güzel dostum.. sakın bağlanma kadınların bazıları yılan gibidir.. zehırlerını salgılarlar ve senin bilincini altüst eder.. sen de ona strateji ve mantığınla yaklaş.. Sakın aşık olma

0|0
    0|0
    • Yok aşık değilim ama uyuz oldum yaa

• ya dostum kızların çoğu uyuz zaten.. Bunların binbir türlü huyu var.. Bazıları bizden abaza, bazıları tripcan, bazıların küçük emrah ama bazıları var ki bildiğin elmas gibi

Yükleniyor...