Pişman olmasını istiyorum. Ne yapmam gerek?

merhaba arkadaşlar.. ben terk edildim. çok üzücü şeyler oldu, küçümsendim, aşağılandım, hakarete uğradım o kişi tarafından. bir gün mutlaka karşılaşacağız, bir şekilde hayat bizi bir araya getirecek o gün geldiğinde onun pişman olmasını ve utanmasını istiyorum... neler yapmam gerektiği hakkında fikir verebilir misiniz

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• tamam yaşadığınız ya da düşürüldüğünüz durum hiç hoş olmasa bile olayı finali ile anlatmşsınız buna sebep olan ne idi durup dururken mi bu olay yaşandı? Önce sebebini söyleyin ki sonucunda neler yapılabilir fikir yürütülebilinsin.

0|0
    0|0
    • sebep onu çok sevmiş olmam. çok özledim, aramızda mesafeler vardı, gel dedi gittim, gelme dedi gitmedim. bağırdı çağırdı küfretti ağladım hep savunamadım kendimi... böyle oldu

• hakkımı asla helal edemiyorum zaten ona... çünkü çok inanmıştım

• ooo o zaman bu mevzu da derin kısımlar var anladım sizi umarım mutluluğu bulup böyle gereksizliklerle uğraşmak zorunda kalmazsınız bir daha. Saygılar.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence hiç uğraşma. İleride elbet birisiyle tanışırsın tekrardan ve belki dahada mutlu olabilirsin.

O zaman unutursun bunları.

Salla yani :)

0|0
    0|0
  • Yüzüne bile bakma en büyük aşşalama olur :) ayrıca inadına mutlu ol

0|0
    0|0
  • onu unut kafana takma boşver.sen striper izle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah'a bırak, en adil ve en ağr cezayı yaradanımız verir, hiç kimse kimseye hakaret etmeye hakı yok, insanız sonuçta, kimi güzel olur kimi çirkin, kimi zengin kimi fakir, kimi zeki kimi daha düşüncesiz, kimi tedbirli ve kendini daha iyi koruyarak daha hatasız olur, kimi daha saf hayat tecrübesi olmayarak bir sürü hata yapar. Hepimizi yaratan Allah değil mi? Zengine de fakire de rızkı veren Allah değil mi? Kaderi çizen Allah değil mi?

Bu yüzden kimse kimseye hakaret etmemeli

Sende öç arama Allah'a bırak, Müslüman başka bir müşlümanın ayıbını saklamalı ve yol göstermeli, aksi takrirde kafirlerden

0|0
    0|0
Yükleniyor...