Anne babanızın aslında sizin gerçek anne ve babanız olmadığını öğrenirseniz ne yaparsınız?

Anne, babanızın aslında sizin gerçek anne ve babanız olmadığını öğrenirseniz ne yaparsınız ?

0|0
21|10

En İyi Kız Görüşü

• Şaşırırım.Beni besleyip büyüten aileme minnettar kalırım diğer yandan da diğer ailemi arardım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• hicbisey yapmam belkiii o da cok icersem öz ailemin kapısına dayanırım

' bak gördün mü el oğlu el kızı bağa nasıl baktı besledi:( puh la sana puh ! neyse 5 lira verde bi bira bide cerez alıyım ' hahah

0|1
    0|0
  • Onlara güveniyorsam, biyolojik ailem ne olduğunu sorarım ve sonrasında ilişkimiz aynı devam eder.Eğer biyolojik ailem yaşıyorsa onlarla tanışmak da isterim elbette.Güvenmiyorsam hiç bir şey sormam ve onları bırakırım.Ama büyük ihtimal güveniyor olurum.Şu an benim aileme( "Acaba" diye bir soru belirmedi değil :) ) güvenim sonsuz.Benim için her şeyi yaptılar.Eğer gerçek ailem olmadıklarını söyleseler bile onları bırakamam.Tabi beni evlatlıktan reddederlerse yapacak bir şeyim kalmaz..

0|0
    0|0
  • ailemden memnunsam bugüne kadar evlatlık olduğumu hissettirmemişlerse demek ki onlar benim gerçek ailemdir kan bağına gerek yok

1|0
    0|0
  • Benim icin halen annem ve babam olarak kalirlardi ama beni doguran sahisin da beni neden biraktigini ögrenmek isterdim.

0|1
    0|0
  • babam degılse oyle bı adamın babam olmadıgı için bayram ederım annem ıcın hıc bırsey degısmez hatta gozumde buyur kendı kanından olmasa bıle benım için yapmadıgı sey yok dıye dusunur daha cok severım:)

0|1
    0|0
  • hiç bişey yapmam bana değer verip benim yanımda olmuşlar ...bana bakmışlar bidaha ellerini öperim onların.

0|1
    0|0
  • Üzülürdüm tabiki ama birde şu açıdan bakardım olaylara onlar beni büyütmüş belli bir yaşa getirmiş derdim ve saygı duyardım kendi öz anne babam gibi görürdüm.

0|0
    0|0
  • Bu olayı babam yaşadı.Hem de kendisi 32 yaşında öğrendi.O kadar kötü bir durum olamaz heralde.Esas annesiyle tanıştı ve babası ölmüş olduğundan hiç görmedi düşünebiliyor musunuz? Korkunç bir durum ya.Benim de 2 babaannem 2 dedem var babam tarafında tabii ama ne yazık ki iki dedemi de hiç görmedim :( Ben olsam babamın yerinde nasıl olurdum nasıl dayanırdım bilemiyorum off :(

0|0
    0|0
  • Önce azıcık hayal kırıklığına uğrasam da sorun etmem.İyi ki olmuş derim

0|0
    0|0
  • Eskisinden de fazla severim onları bir kere bile olsun bana bunu yansıtmadıkları için. Ama gerçek annem ve babamı da merak eder ararım.

0|0
    0|0
  • inanamam ve çok zor atlatırdım bu durumu diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • sırf meraktan ailemi arardım ama tabiki beni büyüten kişileri asla bırakmazdım

0|0
    0|0
  • Bir şey yapmam.

0|0
    0|0
  • Hiç boyle kotu hayallere atmam kendimi. Bu hayatimdan memnunum:)

0|0
    0|0
  • Benim için değişen bir şey olmazdı :)

0|0
    0|0
  • çok sevinirim.

0|0
    0|0
  • baba olayı ıçın sukredebılırım

0|0
    0|0
  • Gerçek anne ve babamı illaki araştırırım neden bıraktılar herşeyi öğrenmek isterim

0|0
    0|0
  • uuzluurm ama cok agir konusmama sonucda bu yasadek buyutmusler bizi

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmam..sonuçta insanın çocukluğu üzüntülü ve sevinçli coşgulu halinin o insanlarla yaşamışsın..gerçek annemem ve babamada soararım tabi neden bu şekilde oldu diye ama onları asla bırakmam ine en değer verdiğim kişiler onlar olur manevi ailem..ama allah korusun kimsenin başına gelmesin böyle şeyler..:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Doğamızda var gerçek ailemin peşine düşerdim..

0|1
    0|0
  • pek bırsey hıssetmem sanırım,

nasılsa onları ben secmemıstım... bana ıyı baktılarsa mınnet duyarım sadece

0|1
    0|0
  • Yola devam ederim.Çok dokunmaz bana.Benim annem babam onlardır çünkü.Tabi üzülürüm ama hayatımı mahvetmem.

0|0
    0|0
  • Onları daha çok severim.

Çünkü bu güne kadar büyütmüşler cefamı çekmişler.

0|0
    0|0
  • gerçek annemle babamı o sevgiden mahrum ettiğim için kusura bakmasınlar. tabi ki daha cok severdim onları..

0|0
    0|0
  • oh artık hesap vereceğim kimse yok.daha mutluyum ve bu evde artık istediğim gibi takılabilirim.

0|0
    0|0
  • o zaman nasil bir genetik yapiysa tipki onlarin cocuguymusum gibi oldugumu arastirirdim

0|0
    0|0
  • oturur en ince ayrıntısına kadar bu duruma nasıl geldiğimi konuşurdum..

0|0
    0|0
  • mmmm

0|0
    0|0
  • inanmamaya çalışırım bu gerçeğe :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...