Çok sevdiğiniz birinin ölümünü düşünürken bile ağladığınız oluyor mu ?

Allaha şükür bu zamana kadar cok sevdiğim bir yakınımı kaybetmedim daha ama bazen düşünüyorum kafamda canlandırıyorum annemin ölümünü ya herhangi çok sevdiğim birinin ölümünü ve hıçkıra hıçkıra aglamaya baslıyorum. Sizdede oluyor mu böyle durum ?

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bize unutma duygusu verilmiş herşeyi zamanla unutabiliyoruz bu zamana kadarda herşey geldi geçti unutuldu.Hatırlasam bile bende hiçbir etki ve iz bırakmıyor mesela.Ama sevdiğini kaybetmek bunlardan farklı unutma duygusu bile etkisiz kalıyor.Zaman sadece o acının üzerini örtüyor asla unutturmuyor.Her aklıma geldiğinde kalbimdeki sızı tekrar tekrar beni buluyor asla eksilmiyor...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• :( :( :( .

0|0
    0|0
  • sadece annem var eve korkarak gidiyorum umarım halen hayattadır diye..her akşam iş çıkışı

1|0
    0|0

• oldu

0|0
    0|0
  • 3 4 yıl öncesine kadar bunları aklıma bile getirmezdim,çok sevdiğim 1 kaç insanı kaybedince ne kadar zor olduğunu anladım ve sevdiğim insanları kaybetmekten çok korkuyorum.Düşündükçe gözlerim doluyo

0|0
    0|0
  • Annemin öldüğünü düşününce çok ağlarim

0|0
    0|0
  • Tam tersi ben sevdiklerimin hep öldüğünü hayal ediyorum ve o sevdiğim kişi öldükten sonra ben ne yapacağım onu hayal ediyorum.

0|0
    0|0
    • nasıl bir şeysin sen ya :DD

• Bende bilmiyorum onları çok seviyorum ama hep ölmelerini ve öldükten sonra benım napacağımı hayal ediyorum :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Aynen. Özellikle geceleri bazen aklıma geliyordu ve ağlıyordum. Ama daha çok kendimi yalnız hissettiğim dönemde oluyor bunlar. Kaybetme korkusu bu... Şimdi düşünmemeye çalışıyorum ve düşünmeyince böyle bir şey yaşamıyorum. Kendini hayatın akışına bırak. Çünkü birgün bizim ölümümüzü düşünüp ağlayacaklar da olacak. Bu hep oldu ve olacak...

1|0
    0|0
  • olur herkese çok sevdiğin birini kaybetmekten korkuyosun bende üzülürüm hemen gözlerim dolar ama sevdiklerin hayattayken her anını onlarla güzel geçir üzme onları kendini de

0|0
    0|0
  • Evet ailemden herhangi birini düşündüğümde oluyor sonra patronumun ölümünü düşünüyorum moralim yerine geliyor

0|0
    0|0
  • Babamı düşününce oluyor..

Allah gecinden versin..

0|0
    0|0
  • Evet :(

0|0
    0|0
  • olmuyor ..

0|0
    0|0
  • evet oluyor.

0|0
    0|0
  • eskidende ağlardm ama anne olduktan sonra özelliklebir çocuğun vefatını duymak bile hüngür hüngür ağlamama neden oluyo

0|0
    0|0
  • ağlamıyorum

0|0
    0|0
  • hayır olmuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...