Size bişi sorucam bakarmısınız kafa cok karısık

Şimdi 4 aydan beri çıkıyorduk sonra ben birinci ayımızda uzuk aldım guvendigim çiddi dusundugum için herneyse hersey güzel ona küçük şüprizler kagıta yazıp pankar t şeklinde svdigimi soyledim , 2. ayımızda elimle kek yaptım , sonra gercek yumurtaın içinin akını küçük bir delik açarak boşaltıp o delikten bir not attım sonr yumurtayı pempeye boyadım verdim ,sonra deniz kapuklarının içine harfler koyarak aşkım yazdım ,kutu yaparak sevme nedenlerimi yazdım 60 ya yakın, hiç umadıgı bir anda kafasından gül yaprakları doktum ... Snra onla konnusurken her hangi bir kıza mesaj bile atadım atanada cevap vermedim kız kankamla bile konusmadım , söz verdiklerimin hepsini tuttum, yalan soyledim ama surdayım değilde burdayım tarzında yani trip atmasın dıye başka ne bir yalan demedim durüstüm hep aklımdan ne geciyosa onu soyledim. Arılma sebebi çok sıkıyomusum tukenmiş , ve cocukmusun , olgun değilmişim pardon ama olgunluk benim yaptıklarım değilsee nasıl oluyor ve benim kafam almıyor artık arda konussakta bu soruyorum neden dıye ama aynı şey diyor.

Güncellemeler:
Msj atgında kendimi cevap verme zorunlugu oluyor yapamıyor gattar davranamıyorumbide

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• okurken ben bile bunaldım kız haklı :)) geçtim kızı, hiç bir insanı bu kadar şımartmayacaksın. kıymetli olmazsın, böyle sıkılırlar :)

0|0
    0|0
    • Sonra sokkta beni dovduler diye aglıyacaksınız ama :D her neyse sende haklısın :)

• ayy tamam işte :D teraziyle akrep birbirini tamamlayan burçlar benziyorlar :D

• burcları tam bilmem ama dogrudur :) ama sanırm en yakın arkadaşım terazi

Kızlar Ne Diyor 3

• Senin yol vermen gerekiyormuş çoktan.

0|0
    0|0
  • çocuksun tabi nerde olgunluk..çocuksun ama çok aşıksın,aşık ruhundan anlıyorsun:))ama kız aşık değil demek ki,değerinin farkına varamamış

0|0
    0|0
    • napıyım peki

• çok fazla üstüne düşme bakalım..fazla ilgi boğar..biraz geri dur..çok alıştırma öyle hemen herşeyi yapma,mutlu olacak bişeyleri zamanla yaşayın..

• çok değer werdiğn için sürekli böyle süprzler yaptıgn için sıkılmş bende olsam sıkılırdm eger birini değer wermezsn fazla peşinden gitmesn o senin peşinden gelir ama sen çok yapışır çok düşünr peşinden gidersen karşıdaki seni basit düşünr yaptıklarneden sıkılırr biraz zor olmalısn

0|0
    0|0
    • Basitlikmi siz kızlar ilgi istemezmisinz ?

• her kıza göre değişr

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...