Bir erkeği parmağınızda nasıl oynatırsınız?

Kızlar bir erkeği parmağınızda nasıl oynatırsınız ? Fikirlerinizi alayım maksat muhabbet :)))))

0|0
811

En İyi Kız Görüşü

• sevıyosa bı erkek senı ıster baş tacıda yapar sevmıyosa bı erkek senı köle de yapar... bu erkegıne de bağlı bıraz...erkegn yaşı kişilğı falan...sen kenedenden tavz verme yeter...tavzle tahammül arasnda ince bı çizgi var unutma...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Aslında siz kızlar erkeği parmağınızda oynattığınız zannediyorsunuz ama aslında oyun oynanan sizsiniz farkında değilsiniz. Tam anlamıyla adına oynatmak mı dersin bilemiyorum ama çok kaba tabirle gösterip de elletmemek erkeği kızın etrafında yörüngeye sokar. Ya da tam tersi adam yüzüne bakılmayacak tiptir ve kız bunu koynuna sokuyorsa, erkek bu fırsatı kaçırmak istemez. Bir de kız kaybedilemeyecek kadar güzelse. Yani iş komple cinsellik üzerine kurulu. Onun haricinde zekayla falan parmağımda döndürüyorum gibi ütopik laflarla anca kendinizi kandırırsınız. Şimdi başa dönersem iş %99 cinsellik üzerine kurulu olunca erkek bunu elde ettiğinde emeline ulaşan siz mi yoksa erkek mi oluyor şapkayı önünüze koyup düşünün bakalım. Bu zihniyetle yola çıkan kızları çok görüyor ve okuyorum. Erkeği parmağında döndürmek adına cinselliği kullanıp sonra da yaşanılan cinselliğin etkisiyle kendilerini erkeğe göbekten bağlayıp, "tekme yiyip açıkta kalırım" endişesiyle kendi kendilerini erkeğin parmağında yörüngeye sokuyorlar haberleri yok. İşin özü şu; İlişkiye bakış açınız sakat. Flört, sevmek, sevilmek, aşk gibi kavramlar parmakta oynatmak değildir. İlişkiye savaş stretejisi gözüyle bakılmaz. Çok kızıyorsunuz bu tabire ama bu gibi düşünceler bildiğin Kezban kafasıdır. Sevip saygı duyacağın bir erkekle beraber olmaktansa erkeği kendine köpek etmeye çalışan Kezbanların alayı, övündükleri çok üstün zekalarıyla şu anda erkek oyuncağı olmuşlarıdır.!

1|0
    0|0
  • Hı hı doğru muhabbet tabiki ama yinede ben sana bir kaç taktik vereyim.

İlk başlarda sana bir ihtiyacı düşerse şarta bağla onu yani şunu yaparsan kabul de. Sana bir ihtiyacı düşmezde senin ona bir ihtiyacın düşerse yani yaptırmak istediğin bişey varsa aşkım şeyini açta bakayım de sonra açtıktan sonra o sende aç der sende tamam ama şu istediğimi yerine getir de sonra şeyini yani anladın onu sen açıp gösterme zamanı geldiği zaman bir bahane yarat hemen kadın aklınla kadınlar çok zekidir bu konularda mesela çok hastayım şu anda hiç bişey gözümde yok gibisinden eğer böyle yaparsan o erkek bilgisayar masam gibi tahta bile olsa hemen kıvama gelir benden demesi senden yapması. Bide zaten erkekleri parmağında oynatmaya gerek yok bence çünkü erkekler genelde bayanın dediğini yaparlar yani ona saygı duyarlar başkaları nasıl bilmiyorum ama ben öyleyim onun ağzından çıkanlara saygı duyarım eğer mantıklı bişeyse.

0|0
    0|0
  • beni parmağında oynatacak kız daha anasının karnından çıkmadı

0|0
    0|0
  • parmakta oynatılan erkek yoktur, tek bir hedefe ulaşmak için her yol mübahtır diyen erkek vardır ;)

0|0
    0|0
  • parmak modeli kuklalar var al biy biy oyna

0|0
    0|0
  • siz erkekleri parmağınızda oynatın evlilik aşamasında onlar da sizi oynatır ;)

0|0
    0|0
  • kadınlığını kullan

0|0
    0|0
    • Ne gibi ?

• seninkinde problem war doktora gitsin bence

• Peki teşekkürler :D

• gö tünü bir göster ama elletme öyle sinir olur zaten :S

0|0
    0|0
  • Kendine aşık etmen gerek

0|0
    0|0
  • Soruya bak ya :))

0|0
    0|0
  • ERkek kilibik olmadıktan sonra kolay kolay oynatazsin o seni oynatır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bütün iş takmamak ve umursamamaktan geçiyor.

0|0
    0|0
  • işve cilve naz :D

0|0
    0|0
  • Çok basit , kişiye göre degişir

0|0
    0|0
    • Mesela ?

• Teşekkür ederim deneyeceğim :D

• rica ederm :D

• böyle şeye hic gerek yok aşık olan herif zaten herseyi yapar

0|0
    0|0
  • Parmağımda oynatmayı sevmem

0|0
    0|0
  • kadınlık iç güdün seni buna zorlayacak:Dbaşarılar tatlım

0|0
    0|0
  • kesinlikle fazla ilgili olmamak lazimm. arada bir güzel sözler ediyorum iltifatlar ediyorum simartiyorum yani sonra ertesi gün yine fazla ilgi göstermiyorumm ve herzaman bayan oldugumu his ettiriyorumm

0|0
    1|0
    • Bayan olduğunu hissettirecek ne yapıyorsun mesela ? Ben bu söylediklerini beceremiyorum da :D

• mesela birdahaki görüsmende herzamankinden biraz daha süslen güzel giyin yani onun fark edecegi sekilde mesela ruj sürmezmisin o gün ruj sür tabiki yakisicakta. Ve o gün fazla ilgilenme iltifat ediyorsa tesekkür et sadece normal sohbet :)

• Deneyeceğim, teşekkürler :))

Yükleniyor...