Bu sozden ne cıkartayım sızce ne demek bu

dusunsene senı galatasaray gıbı sevdıgımı bu sozden bır sevgılı olrak ne cıkartayım ne demek ıstemıs

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar seveblecekse seni sakn usme o cocgu cnku en degerli sevgdır galatasaray sevgisi. O seni uzer sen sevmeye devam edersn. Kzardn bazen ama eevgn ebedidir ertrsi gn yıne kosarsın sevgline stada.. Sennkıde o hesap o kadsr severse seni blki degerlisin..

1|0
    0|0
    • aslında bana demedı twıtterda fotografını bu yazı yaptı ama bana bır gonderme oldgnu dusundum sonucta bu soz sevgılıye gıdıyr sankı

• Sozun sahibi sensin. :)

Erkekler Ne Diyor 17

• dua et takım gol yemesin

1|1
    0|0
  • çok abartmış...

daha ne desin herif, hiçbir şey GALATASARAY gibi sevilemez!

1|0
    1|0
  • "seni gs kadar seviyorum" dememiş, sevdiğimi farzet demiş. biraz geyik yapmış seninle. belki onu şımartmışsındır.

1|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak bu cümleyi bende cok kullanırım , öyle bir sevgi yok , kimseyi öyle , o kadar sevemem :)

1|0
    0|0
  • koca bir yalan...

1|1
    0|0
  • uA uA bu çocuk senin için ölüyor ama gs lıysa bu çocuk seni çok çok seviyor eğer 7bahçeliyse sevmiyor dur

1|0
    0|0
  • ahaha sana bunumu dedi :D tamam bizde fanatik galatasaraylıyız ama bu mal rezil etti bizi ya sabri reyizin taraftar versiyonu gibiymiş sevgilin :D

1|0
    0|0
    • bana demedı twıtterda bunu koydu fotosunu kaldırıp yalnız soyle bısı var yanı sevgılıye yaılan bısı ve sevgılısıde benım ne demek kı bu sımdı

• ya onu galatasarayı çok sevdiğini anlatmak için yazmıştır yani seninle alakalı değildir kesinlikle takma

• çok seviyo...

1|0
    0|0
    • galatasarayı sevıyr dımı puf twıtterda fotografını bu yazı yaptı meralk ettm

• seni seviyo... biz erkeklerin en şifreli sevgi kelimesidir tuttuğumuz takım kadar sevdiğimizi sevmek...

• Bir insan takım degistirmez seni cok seviyor.

1|0
    0|0
  • ölümüne kadar sevdiği düşün demiş kamil.

1|0
    0|0
  • bence bunu söyleyenin odun olduğunu çıkarmalısın.

0|0
    0|0
  • Daha iyi bir manita bulduğumda kaçarım sonuçta profesyoneliz demek oluyor

0|0
    0|0
  • drogbaya gönderme yapmış

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın büyüdükçe bir insanın futbol takımndan daha değerli olduğunu anlayacaktır :D

0|0
    0|0
  • Galatasarayı bile senden daha cok seviyormus bu hıyar.

0|0
    0|0
  • benimkini çıkart

0|0
    0|0
  • hallendim çok fena

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bana sevgilim bunu dese g.tüm fezaya erer, daha da kimse indiremez :D

1|1
    0|0
  • Eski sevgilimde iki askim var benim biri sensin oburu besiktas derdi. Cok seviyor seni degerini bil.

1|0
    0|0
  • Diyor ki seni seviyorum ama galatasarayı daha çok.. O zaman bırak galatasarayla sevgili olsun fanatik arkadaşımız :D

0|0
    0|0
  • bir kiz bir oglan.

0|0
    0|0
  • aslanlar gibi sevmiş..

0|0
    0|0
  • sevmiyor ne fanatikmiş

0|0
    0|0
  • sevmiyormuş demek ki