Bacaklarımın hiç ağrımaması için ne yapmalıyım?

arkadaşlar ben bacaklarımı jimnastik anlamda açabiliyorum ama yukarı doğru açmaya çalışınca biraz ağrıyor hiç ağrımaması için ne yapmam lazım :D çünkü 180 derece bacak açınca hiç bişey hissetmiyorum ama yukarı kaldırınca biraz ağrıyor nedeni ne sizce ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Neresi ağrıyor? Anlamadım. bacakların mı yoksa ?

0|0
    1|0
    • bacağım ağrıyor ama bacağı tam açabiliyorum esneklikle alakası yok :D

• hmm zaten doktora gitmeyi düşünüyordum :)

• Belki de bacağını bilinçsizce zorluyorsun. Bilinçli spor yaptığına emin misin?

Erkekler Ne Diyor 8

• yana açmak başka ,yukarı açmak başka .yana açarken baldır kaslarının esnekliği yeterl, olabilir ama yukarı kaldırmak daha esnek olmanı gerektir .

0|0
    0|0
    • hayır okumuyorsunuz ki yahu :D diyorum ki bacağı tam açabiliyorum ama ağrıyor çok azcık hiç ağırmaması için ne yapabilirim yoksa bacak kafa arkası falan her yere geliyor yani açmakta sorun yok

• evet buda bir neden olabilir bak şu son dediğin teşekkür :)

• rica ederim .biraz geç bir cevap oldu kusura bakma .

• o zaman birinin gelip seni tutmasi gerekebilir dusme diye tamamen senin icin yani :)))

0|0
    1|0
  • baldırlarını esnetmen gerekli,

0|0
    0|0
    • zaten esneğim :D baldırım esnek olmasa bacağımı nasıl tam 180 derece açım :D

• nörotransportansyal etkileşimlerinin sinir uçlarına yaptığı anti semptomal hareketlenmelerden dolayı olabilir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • süperrsin o zamn :D

0|0
    0|0
  • jimnastik anlamda açamıyorsan su topu anlamında açmayı dene

0|0
    0|0
    • hayır açıyorum okumuyorsunuz ki :D ağrıyor sadece onuda tam açabiliyorum yani hatta kafamın arkasına bile geliyor yani sadece ağır

• tamam işte su topu anlamında aç, çim hokeyi anlamında da kaparsın

• özelden mesaj at skype yapalım. görmeden bişey diyemicem..

0|0
    0|0
    • ben senin amacını bilmiom sanki :D

• tamam işte biliyosun ne olcak ki sanki :) şaka şaka kamera benim işim değil. canlı olarak yanımda olman lazım. :)

• ağrıyan bacağınız yere basan ayağınızın olduğu bacak mı :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benım beden ogretmenım bacagımı alırdı kaldırırdı diğer bacagım duz duracak kıvırırsam diz atıyodu duz tut dıye.. bıldıgın ayırırdı bacagımı yukarı dogru basıma kadar açabilirdim heyy gidii.. şimdi aç de gobegime kadar kaldırırsam iyidir :D

0|0
    0|0
    • bende öyle hatta başımın arkasına falan götürebiliyorum ama bunları yaparken ağrıyor birazcık :)

• o zaman zorlama zorun ne yahu :D

• kemiklerin bozuk

0|0
    0|0
  • ters T oluyosun daha ne olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...