Kapat

Rüyalarınızın gerçekleşmesi..

Arkadaslar ben gecen rüyamda yakın bir abimi gördüm sabah kalktım ne alaka dedim yani aklımda yok felan o gün öğrendimki hastaneye yatmıs Daha sonraki gün ise dayımı gördüm rüyamda bize gelmişti,Ki dayımla küsüz. Ertesi gün dayımlar geldi şaştım kaldım yani Rüyaların düz çıkması nedir? Korkmaya basladım

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• aslinda izlemis oldugunuz filmin ya da yasamis oldugunuz bir psikolojik durumdan etkilenip ruyaniza yansimasi olabilir belki de tamamen o gun kalp gozunuz acik yatmissinizdir olabilir butur seyler mesela ayni ruya yi ust uste gordugumuz de olmustur kalkip geri yattigimiz da devamini gordugumuz olmustur

1|0
    0|0
    • Haklısınz hiç aklımda yoktu ama birden dısarımı vurdu naptı rüyaa..:d Arastrdm bn nette kıyamet alemetiymiş müminin rüyasının düz çıkması.:S

• :D

töbe Allah ın gücüne giider .s normal bir kulum bnde

• ya tabiki tobe ama bisey demedim hani paylasmak istersin kimse olmaz ben mersinden dinliyorum seni :))))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Rüyamdaki olaylar gerçekleşmiş olsaydı şimdiye kadar Mars'ta kamyon şoförlüğü yaparken şarampole yuvarlanıp ölmüş olmam lazımdı

1|0
    0|0
  • korkçak bişey yok güzelim bazılarına nasip oluyor bende cenaze gördüm sabah cenaze çıktı köyden

1|0
    0|0
  • rüyalarınız olduğu gibi mi gerçekte yaşanıyor yoksa aksi yönde olaylar mı oluyor?

1|0
    0|0
    • Yani kimi gördüysem onla ilgili birsey oluyor. Ve bağlantıda olmadgm kişiler genlde. Dayımı gördgm gbyi yani bize geldi aynı görüntüydü rüyamdaki ile

• haberci rüya görmek bence güzel bişey ben de sahip olmak isterdim böyle bir özelliğe

• ermeye mi başladın hayırdır :))

1|0
    0|0
  • kıçın açıkta kalmış uyurken

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• dejavu yaşıosun galiba ben dejavu yaşıorm mesela bir olay olmuştu diosun aaa ben bu oplayı yaşamıştım yahuu :)

1|0
    0|0
    • yok ya onu biliyorum öyle degl bn uykudan kalktamamı hemn rüylarımı arastıran biriyim...

• mani olmuştur olabilir

1|0
    0|0
  • Olabilir arada oyle

1|0
    0|0
  • ben hep hasta olacağım zaman rüyamda hasta olduğumu görürüm hatta geçen hafta tarih bile söyledi 2-3 haftaya hasta olacaksın diye :D şimdi hiçde iyi değilim:(

0|0
    0|0
    • geçmiş olsun bacım

• hepsini görmedi la :D oyun oynıcaktı ben de teli vermeden önce bir kolaçan ediyim dedim senin mesajları öyle gördüm işte :D sondan başladım silmeye, inandırıcılığı olsun diye hepsini silmedim ayıklaya ayıklaya gittim, böyle tam kurtarılcak yerde gördü tehlikeli kısımları geçtim yani :D kurtardım işte ama ömrümden ömür gitti mk senin yüzünden

• ahahaha olm zaten sevmiyon adamı evlenmicen etmicen ne diye ömründen ömür gidiyo ayrangönüllü pampişim benim:D

Yükleniyor...