Eski sevgilim neden aradı??düzgün cevaba+1

Eski sevgilimle netten tanştık bana kattıgı çok olumlu şeyler vardı bana göre seviyodu ama bunu hiç bir zaman bilemem başta yaklaşma amacı farklıydı bunu kendi de söyledi ama daha sonra sevdiğini söyledi ve hiç çinsellik açmadı ama ben bir ay önce adının yalan olduğunu ögrendim herkes ilk başta farklı amacı oldugu için yalan söylemistir sonrada kaybetmemek için dogruyu söyleyememiştir diyo bende baya ağır mesaj attım artık benim için bir hiçsin diye arama beni diye o bir keresinde arama dersen seni hiç aramam ddi bu sefer de dedigi gibi oldu 2 hafta boyunca bu mesaj ın üstüne cevap gelmedi ta ki bugün sabaha kadar bugün beni aramış ben geri aradigimda açmadı geri de dönmedi sizce ne yapmaya çalışıyor? O kadar süre aramayan insan neden arasın?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar ne kadar büyük sıkıntıları olursa olsun ; ilgilenecekleri, hoşlarına gidecek bir şey buldularmı bütün dertleri sıkıntıları unuturlar. senın sevgilinde öyleymiş galiba. 2 haftası güzel geçmiş ki aramamış.seven insan arar biliyorum bunu birçok kez gördüm. eğlencesi bitincede sana yazmış işte tekrar. tatlım şunuda söyleyeyim internetten tanışarak başlayan ilişkilerin bir temeli,güvenilirliği yoktur, ha herkes kötü niyetlimi diyeceksin; tabikide değil. ama milyonda 1 iyi biri çıkar karşına şansına. ve o şans sende olsaydı şuan burda olmazdın bunu ikimizde biliyoruz. o yüzden boşver. hayat çok kısa ve hergeçen dakika sona eriyor.

0|0
    1|0
    • Yok annesi vefat etti şu iki haftada

• İnan güwenmiyorum sadece durup durup aramasına anlam veremiyorum!

• boşver.düşünki telefonu arka cebine koymuş,yanlıslıkla aramıştır. ya da biri kurcalarken yanlışlıkla aradı ... vs vs. düşünme bunları kardeşim. kendinide üzme

Erkekler Ne Diyor 4

• Sana tam bir bağlılığı oldugunu düşünmüyorum

Senden başka görüştükleri oldugunu düşünüyorum

Merak ettiği ve egosal olarak özlediği için aradıgını düşünüyorum

Herşey bir yana ben ortaya koyduguna bakarım hisleri kenara at...

-ismi yalan, yaklaşım şekli bu

-Fakat sonradan sevgiye dönüşmüş onun deyimiyle sende eminsin veya değilsin

-Sonradan belli itiraflarda bulunmuş

Ve düşünüyorum şimdi, daha ne kadar itiraf gelecek daha ne kadar yalan var...

Cevap verirsen eskisi gibi olmaya çalışır, cevap vermezsen ara ara veya sık sık yine atacaktır, içine ukte oldun çünkü bence.

1|0
    0|0
    • İçinde ukteden kasıtin ne?

• bunu iyi veya kötü olarak düşünme. Aranızda tamam olan birşey yok. Belirsizlik gibi

• Seni kaybetmek istemediği için aramıştır :)

1|0
    0|0
    • O zaman bu kadar yalan nye?şimdiye kadar neredeydi?

• Anladım haklısın:))

• İyi geceler :)

• özlemiş aramıştır diyeceğim, neden açmıyor?

kendini zorlamasına rağmen dayanamayıp arayınca açmadıysan kendi kendine gururumsu bir şey yapmış olabilir. var öyle tipler.

ama bilemedim tam olarak

1|0
    0|0
  • cevabı gayet basit yeniden kandırmaya çalışıyor

1|0
    0|0
    • Sanmıyorum o mesaj ı sen okusan bir daha hiç biseyn eskisi gbi olmyacagnı anlardın...

• artık inanmayın bunlara ne olur neden bu kadar kolay kanıyorsunuz

Kızlar Ne Diyor 1

• nette tanisip adini yanlis vermesi normal güvenince dogruyu söylemistir dogru zamani beklemistir öncelikle güvenmeni ona sonra aciklamasiyla anlatabilmek icin...

aradigi aklindasin demekki özlemis ama geri dönmemesine bir anlam veremedim ? ya isi vardi, ya da acmadigini düsündügü icin bu sefer o naz yapiyor:)

1|0
    0|0
    • O zaman bu iki hafta neden aramadı açmadı da simdi dönüp arıyor?

• ama sen agir laf ettigini söylemissin, o güvenip konuyu anlatmis sana sebebinide söylemis.. birden onu kolayca silmene kirilmistir belkide beklememisti..

Yükleniyor...