Rus kızlarının güzelliği bir güneş gibi neden gecelerimizi aydınlatıyor?

rus mankenin pc ye resmini koydum arka plan olarak odamın ışıklarını kapadım güzelliği odamı aydınlatıyor güzelliği gecemi aydınlatıyor bir güneş gibi gecelerimi aydınlatıyor rus kızlarının güzelliği neden çevresini aydınlatıyor?

• Rus kızları bir güneş gibi gecelerimize doğuyor....
    100% (1)33% (1)50% (2)Oy Ver
  • Rus kızları gökyüzündeki yıldızlar gibi ulaşılmaz ve tek...
    0% (0)33% (1)25% (1)Oy Ver
  • Rus kızlarının güzelliği çevresini aydınlatıyor...
    0% (0)34% (1)25% (1)Oy Ver
  • O nasıl güzellik öyle gecelerim aydınlanıyor...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Rus kızları bir güneş gibi yakıcı oluyor....
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• sarışınlr da onlar rus da olsa bu kadr büyütme bence anketten anladıgım kadaryla tapma noktasına gelmişsin artık, sağlığa zarar bu kadarı :)

0|0
    0|0
  • Aç tavuk kendini darı ambarında zannediyor, komşunun tavuğu komşuya kaz görünüyor

1|1
    0|1
  • Z şıkkı, sen evde kaldın hacı ya. Anlayamıyorum, yemiyorsun içmiyorsun gece demeden gündüz demeden günde 3 kere rus kızları neden güzel? esmerler neden ıyyy pis saçma sapan sorular ezberledik artık kim oldugunu, ne oldugunu. vallahi evde kalıcaksın.

1|0
    0|0
    • görüntü kirliliğinden başka bir şey değilsin:)

• çirkinim çirkin ama ne garip yerli 20 sevgili yabancı 50 tane sevgilim oldu...

• oda senin abazalığınmış armiğ :D 70 sevgili nedir lan saydınmı :D işsiz D:D:

• Bence rus kizlari cok guzel ve bakimli dogru.. Bende gittim antalyaya ama bu beni ve turk kizlari ciirkin etmez bizim ulkemiz o kadar rahat degil malessef x

0|0
    0|0
  • Ben Türk kizi rus vatandasi olsam o dedigin bendede olurmu?

0|0
    0|0
  • bir rus kızıyla evlende sende kurtul bizde kurtulalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• rus kızlarından soğuttun beni la rus kızları yok güneş gibi yok şöyle böyle kız işte bizim burdakilerden farkı daha beyazlar sarışınlar sorsan rus erkekleri de akdeniz kızları güneş gibi der sorunun cevabı da abazanlıktan aydınlatıyolar o geceleri yoksa bir numaraları yok

0|0
    0|0
  • yine süper bir soru tebrikler :)

0|0
    0|0
  • senin abazalığında türkiye'yi aydınlatıyor

3|0
    0|1
  • Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı..

0|0
    0|0
  • Rus kızları bir güneş gibi gecelerimize doğuyor...

0|0
    0|0
  • Rus kızları gökyüzündeki yıldızlar gibi ulaşılmaz ve tek...

0|0
    0|0
  • anlamadığım bir nokta var, bütün Türk erkekleri Rus kızlarına deli divane oluyor da, neden hiç TÜrkiyede bir tane bile Rus gelin görmedik?

2|0
    0|0
Yükleniyor...