Hayvanseverim deyip, bazı hayvanları sevmeyenler ne kadar hayvanseverdir?

Lafa gelince hayvanseverlerdir.Çok iyidirler evlerinde elleriyle beslerler.Koyunlarında yatırırlar ama sevdikleri hayvanlar en fazla kedi,kuş civciv ve köpek gibi hayvanlardır.Bir yılanın akbabanın sineğin ya da kemenin öldürüldüğünü görseler ya da öldürseler. zevkten 10 kere boşalırlar.Fareyi sevmeyenler hastalık bulaştırdığını falan söyler fakat sincaplarda farenin bulaştırdığı hastalıkların aynını bulaştırıyor fakat sincaplardan fareler kadar nefret etmezler.Zehirsiz yılanlar zehirli diye yıllardır öldürülüyor türkiyede bunuda umursamazlar fakat kedi dedin mi on numara hayvansever olurlar.Eminim çirkin tüyleri kirlenmiş iri yapılı insana dahi saldıran bir kedi getirsem onuda sevmezler çokcada var etrafta bu kedilerden.

Bu ne tür bir hayvanseverlik?

0|0
13|13

En İyi Kız Görüşü

• iki yüzlülük oluyor

0|0
    0|0
    • birde hayvansevip et yemekte giriyor bunun içine et tüketen hayvansever değildir

Kızlar Ne Diyor 12

• Şu hesap: Ağaçlar kesilmesin diye ellerinde pankartlarla dolanan insanların ellerindeki pankartların ağaçların kesilmesiyle yapıldığını bilmemeleri gibi..

0|0
    1|1
  • çözemedim... pek hayvansever olmadığımdan sanırım ayrıca bugünde hayvanlar gününe takrip etmesi soruyla çok güzel örtüşmüş...

0|0
    0|0
  • fareleri sevmeyenleri tiksinenleri anlamıyorum bana çok şirin geliolar. ben hayvan ayırt etmem hepsini seviyorum elimden geldiği kadar yardım etmeye bakmaya çalışıorum ama bir sineği alıp sen ne güzel bişeysin diye başını okşamıyorum. ama böceğe kadar hiçbir hayvana zarar vermemeye çalışıyorum. o sineğinde bir canı olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben hayvan hastasıyımdır ama örümcek ve böcek türlerinin hepsinden nefret ederm direk kaşınmaya başlarım :/

1|0
    0|0
  • ne var ki bunda büyütecek? hayvanseverim demek yanlış bir nitelendirme olabilir ama ürktüğü sevmeye dokunmaya çekindiği hayvanlar olamaz mı? bir yılanın nesi sevimli olabilir ki? bir akrebin örümceğin neyi sevilebilir. biraz gerçekçi olalım.

0|0
    0|0
  • Ayirt etmeden severim <3

1|0
    0|0
  • sinek böcek gerçekten sevmiyorum ama öldürmem de ! neyse uzaktan sevenlere gıcığım bende

0|1
    0|0
  • Bütün havyanlardan nefret edderim.

0|1
    1|0
  • böcek türlerinden sürüngenlerden tiksinirim nefret ederim :S

kedi,köpek vs severm

0|0
    0|0
  • Büütün hayvanları seviyorummm

0|0
    0|1
  • katılıyorum sana. sinek bile öldüremem ve bütün hayvanları severim. fakat kurban olayına gelince kafam karışıyor işte :S bence bu da hayvanseverlik değil ama işin içinde inanç var :S

0|0
    0|0
  • Canlıları ayırt etmem. akrebı orumcegı falanda öldürmem cunku onların yasama hakkını ben ellerınden alamam. kendımde bu hakkı asla bulmadım. bır pecete yardımıyla veya farasla sadece evden dısarı atarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bende hayvan severim ama bugün özellikle 2 ayaklı hayvanları daha çok seviyorum.

Sonuçta bugün hayvanları koruma günü. 1 gün de olsa onları sevelim koruyalım.

0|0
    0|0
  • Şimdi bu soruya cevap yazacak modellerin %95 öyle oldukları halde bunu kabul etmeyecekler. Hayvansever olsam ilk önce kalkar bir duş alırım kendime bakarım. Kendine bile faydası olmayan insanların hayvanseverlikleri annemin sadece bana yemek yapmasından farksız.

0|0
    0|0
  • evin içindeki karıncaları tek tek bir kağıdın üzerine koyup çıkarmak ne kadar zor siz biliyor musunuz?:D

0|1
    0|0
  • Bence o hayvan severlik olmaz hayvenseverlik tabiki evinde besliyceksin değil ama zarar vermiyceksin senin dediğin çok doğru kedi seversin sinek öldürürsün ne anladım bu işden oda can oda can ne fark eder yani

0|0
    0|0
  • Mesela ben bütün canlıları severim ama canlılara bile bile zarar veren o 2 ayaklı hayvanlardan nefret ederim :)

0|0
    0|0
  • Ellerine sağlık olayı çok güzel açıklamışsın olayı.Benimde sevmediğim hayvanlar ama bu onların ölmesine göz yumacağım anlamına gelmez.Bir kedinin ne kadar yaşamaya hakkı varsa bir yılanın

bir böceğinde o kadar yaşamaya hakkı olduğunu savunuyorum.

0|0
    0|0
  • hayvan severim. dana, koyun, balık, midye, karides en sevdiğim hayvanlardır. ama bir timsah sevmemi bekleme benden.

0|0
    0|0
  • onu geçtim ,hayvan severim diyen birileri insanlara ayırım yapıyorlar,garibana 1 kuruş yardım etmezler zekat vermezler avrupai mamalarla köpekleri beslerler.köpekler ve kediler ise çöpten zaten artıklarla beslenirler.

0|0
    0|0
  • evde kediler 1 tane tavuk var kuşda vardı kedi kapdı :D

0|0
    0|0
  • Sinek hayvan değil ki böcek.

0|0
    0|0
  • Ben hayvan beslemem insan beslerim :)

0|0
    0|0
  • komunistim deyip kürt ayrımcılığı yapmak gibi bir şey. kaale almayın.

0|0
    0|0
  • Hayvanseverim ben de mesela bir sineğim var

0|0
    0|0
Yükleniyor...