Evli kadınlar neden bakarlar erkeklere?

Evli kadın neden bakar arkadaşlar erkeklere. bu kadın 26 yaşında falan. ve bu kadın beni reddeden kızın en yakın arkadaşlarından, aynı zamanda iş arkadaşı. bu kadın 6 ay evvel bana serseri dedi, bırak kızın peşini rahatsız etme falan dedi. ama şimdi nedense yiyeck gibi bakıyor, gülümsüyor. Arabayla geçiyorum mesela iş yerlerinin önünden pür dikkat izliyor, duruyorum yine izliyor, yürüyorum karşı kaldırımda içeriden doğru yine bakıyor. dünde para çekerken bitiverdi yanımda. anlamadım ne kadar pis gözleri var terbiyesiz kadın. Bir şey değil de adım lekelenecek diye korkuyorum. İftiradan korkuyorum.

0|1
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Buradaki çoğu insan gibi sen de hayvansal dürtülerle yaşıyorsun anlaşılan arkadaşım bir kadın bir erkeğe bakıyorsa illa baka niyetlerle mi bakar, biraz sosyal varlık tanımına uyun

0|1
    0|0
    • Senin tanımına göre beyninle hareket et diyorsun, bakış duygu vs koy kenara akıl öne geçsin diyorsun. Haklısın aslında sosyal olmak gerekiyor. Sen bakış çeşitlerine bir çalış istersen ondan sonra daha sosyal olursun. Göz dediğin şey insanın içindeki tüm enerjiyi yansıtan bir organ.

• gülümsediyse tut elinden götür nikah kıyın size bunu söyleseydim ne güzel anlaşırdık neyse rica ediyorum bir daha yorum yapmayın

• Bakın arkadaşım sizin telkinlerinize, tavsiyelerinize ihtiyacım yok ve tavsiyelerinizi kendinize saklayın. Ben ego tatmini peşinde değilim. Bu sosyal bir konudur. Benim biriyle bir zamanlar hukukum olmuş onu burada yüzeysel anlattım. Ha buradaki anahtar kelime'' EVLİ'' kelimesi yoksa bekar olsaydı eminim ki iftira atmıyor olacaktım ve siz de buna gayet güzel bir açıklama yapacaktınız. Lütfen kafanızdaki düğümleri çözün böyle giderse boğulursunuz Allah muhafaza.

Kızlar Ne Diyor 2

• kocası yetmiyor demek ki...

0|0
    0|1
  • goncası yetmıyordur

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• öyle kadınlara hiç acamamda kocalarını ne günahı var lannnnnnnnnn

0|0
    0|1
Yükleniyor...