Tev bursu almalı mı?

şimdi arkadaşlar. üni 1 başladığından beri her yere başvuru yaptım. geçen sene çydd den alıyordum 75 lira. bu sene 2 katını veriyorlar. bir üniliye yetmez açıkçası. ben de ort. 300 lira verenlere başvurdum. edebiyat fakültesindeyim. sabancı ya başvurdum. kyk ya başvurdum. elginkan a başvurdum. rektörlüğe başvuramadım. çünkü ömrüm adliye yollarında geçti. adliyeden çık, fotokopiciye gir, nüfuz cüzdanı fotokopisi çektir, ordan git ikametgah zıkkımı al... hayır helalinden 1 tanesi kızım sana burs verdik deseydi... anam babam sağ ama ikisi de +55. babam kalp hastası ve işsiz. anamın emeklisi var bide şu an çalışıyo 1500 lira falan kazanıyo. kiradayız. niye beni beğenmiyorlar yav? rektörlüğün burs başvurusunu kaçırdım. 1-2 günle sınırlı tutuyolar ya başvuruları!? sorsan "kasıma kadar sürücek" derler ama bir bakıyosun rehberlik panosunda yazılı bugün saat 2 de (evet evet 2 de) biticek diye... bu tev bursu diğerlerinden farklı mı, ona da başvurayım mı, sıtkım sıyrıldı bu işten... biraz sitemkar bir yazı oldu ve her zamanki gibi cevap gelmeyeceğini biliyorum ama... no trollük pliiz...

Güncellemeler:
harikasınız arkadaşlar yani gerçekten tanrı sizi kutsasın

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...