Takımı Nordin Amrabat mı yaktı Juventus maçında? Gitti güzelim 3 puan..

nordin amrabat oyuna neden girdi ki ya off 3 puandan etti bizi hepsi onun suçu değil mi? şu fenerbahçenin balı bizde 1 damla yok bizim penaltılarımız verilmez aksine rakip takıma penaltı verilir aziz şu sihiri bizede öğret

Güncellemeler:
spor bu aralar çok durgun geldi bana

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• üzülme renktaşımmm sporun durgun olmasının sebebi fbjklilerin konusacak bişeyi olmaması onların tek konustuğu sey bizim başarımız ve başarısızlığımız tekrar tekrar anlaşılıyoruki ne büyüksün GALATASARAY

0|1
    1|0
    • eyvallah renktaş çok haklısın gerçekten

Erkekler Ne Diyor 5

• Hakem zaten bir şekilde verecekti çünkü taraftarlar çok baskı yaptı cassai de dayanamadı. Bal konusunda çok haklısın geçen yıl UEFA Avrupa Liginde saçma sapan penaltı alarak çıkan bir fb izledik o şans bizde yok ne ama neyseki 2-1 geriye düştükten sonra 2-2 yaptık juve ye göre hala biz avatajlıyız biz fc kopenag maçlarımızı kazanırsak büyük ihtimal çıkarız. Birde belirtmeden geçemiyeceğim futbola ilgin beni sevindirdi.

0|0
    0|0
  • lafı niye fenerbahçeye çarpıttığını anlamadım kuyruk acın var anlasılan üstelik oyuncun ne kadar hata yaparsa yapsın destek olmalısın gol atınca kocum amrabat demeyi biliyosunuz hata yapınca sağlık olsun demen lazım sen busun işte iyi gün taraftarı.

1|0
    1|3
    • sen benim taraftarlımı sorgulayamazsın ne haddine şimdi toz ol

• taraftarlığını sorgulayamam çünkü sen taraftar değilsin

• yav he he

• Takımı en çok amrabat yaktı ama birçok neden vardı hakem kötüydü ve galatasaray da aşırı şekilde geriye yaslandı tek forvet olması normal ama okadar da geriye yaslanmak karşı tarafa gelde at demektir...

0|0
    0|0
  • Yalnız orda amrabatin yerine normalde eboue olmasi gerekiyodu amrabat zaten bir atak oyuncusudur ve bolesi pozisyonlarsa forvet ler ve kanat oyunculari hep hata yapar bence eboue hataliydi.

0|0
    0|0
  • Hayır Amrabat değil,hakem yaktı.Göz göre göre 2 puanımızı çaldı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tüm suçu ambrabata yüklemek saçma olur,ayrıca en iyi cevabını gördüm,bu ne çelişkidir kendin soruda fenerlilere laf atıyorsun ortalığı karıştırmak için,sonra da güncelleme de spor durgun diyorsun istediğin cevaplara karşılık gelmiyor diye.benim cevabıma yorum da yazamazsın çünkü çoktan üyeliğin gitmiştir.

0|0
    0|0
  • Anlamıyorsunuz konuşmayın Amrabat yaktı ne demek ya?

O pozisyon penaltı bile değildi,ne biçim GSlisiniz siz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...