Beyler; sevgiliniz evlilik konusunda kesin konuşmamak lazım dese, ne düşünürsünüz?

diyelim ki siz kesin evlenicez gözüyle bakıyosunuz ama sevgiliniz diyo ki belli olmaz zamanla görücez herseyi garanti olacakmış gibi konuşmaya ne gerek var falan. kızın sizi sevmediğini mi düşünürsünüz ? ya da ne dersiniz..

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• evlilik konusunu açmam

0|0
    0|0
    • benimki de tamam bida açmam diyo ama alınıyor belli:(

• ya ben pek kimseyle de çıkmadım hayatımdaki ilk kişi o yüzden sanırım evlilik falan çok uzak daha ama bizden bişey olmaz belli :(

• zamana bırak dediğim gibi yani kısa zaman içinde anlarsın zaten

Erkekler Ne Diyor 4

• sevmediğini değil de evlenmek gibi bir düşüncesinin olmadığını düşünürüm. Evlenmek derken genel olarak evlenmemek yani seninle evlenmemek değil

0|0
    0|0
    • bende evlilik falan düşünmüyorum konusu bile geçmesin ama sevgilim çok alınıyo :(

• öyle bir kız var mı :D

0|0
    0|0
    • var işte offf ya benim sevgilim de kızların hoşuna evlilikten konuşmak falan diyo ben istemiyorumm yaa :(

• sevde aşkım işallah evleniriz mutlu oluruz der.. bakalım hele ozaman bir gelsin diyenler bilki fakit geçirmek için severler.

0|0
    0|0
  • bende gelecek icin soz vermem .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gerçekçi konuşuyor aferim derim.

0|0
    0|0
    • evet gerçekçi olalım belli olmaz diyorum alınıyor benimki:/

• ben de onunla evlilik düşünüyordum,meğer o düşünmüyormuş bunu napaacağız peki

seninkisi gene erkek ve sen kız olarak naz yapıyorsun haliyle:(

0|0
    0|0
  • wow güzel soru cevaplari merak ettim not ediyorum bu soruyu 5 yildiz ;)))

0|0
    0|0
    • çok sagol:)

ya ben evlilik falan istemiyorum böyle konuşunca da kızlar ister aslında hoşuna da gider diyo alınıyo bide yaaa:(

• İstemiyorsan anlatiş göstermesi lazim..seni de evlilikten soğutan bşylerin olduğunu anlamsı için ona durumu izah ediceksin..yani neden istemediğini anlat ona.. Eminim anlayiş göstericektir..alıncak bşy yok bnce..sonuçta her kiz evlenmek ister dye bişy yok...

• kız en doğrusunu yapıyor demektir... çantada keklik görmemeli kimse...

0|0
    0|0
Yükleniyor...