Real Madrid La Liga Şampiyonu ne düşünüyorsunuz?

İspanya liginde bu hafta Barcelona'nın deplasmanda Osasuna'ya kaybetmesi ve Real Madrid'in evinde kazanmasıyla lider Real Madrid ile Barcelona arasındaki puan farkı 10'a çıktı ve artık Real'ın şampiyonluğuna kesin gözüyle bakılıyor.Benim gibi tüm Real fanlarına selam olsun Barca fanlarına da geçmiş olsun :)

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Dün akşam maça ara ara bakıyordum Ronaldonun golu gercekten Ercan Taner'in dediği gibi Tomahawk füzesi gibiydi .

10 puan fark belki normal şartlarda kapanır ama Mourinho gibi dahi varken imkansız adamın zekası bir yana aşırı karizmatik.

0|0
    0|0
    • zaten ligin 2.yarısı oynanıyor yani yarısından fazlası bitmiş.bir de dediğin gibi Mourinho gibi bir dahi varken kapanması imkansıza yakın o farkın gerçi Barca yine Real'i yener real'de 7 puan farkla şampiyon olur.Barca'yı yenemiyo yapacak bişey yok inşallah yener ama

• İlk tomahawk füzesini benim dedem yaptı .

• tabi, kilerde de vardır bir tane hatıra niyetine.

Kızlar Ne Diyor 3

• Şaşırmadım ve hem İspanya'nın hem de dünyanın bir numaralı takımı.

0|1
    0|0
  • yine ve yeniden tebrikler :)

0|1
    0|0
    • senin bu centilmenliğini seviyorum fb'li kızkardeşim :)biz fenerbahçelilere de böyle olmak yakışır zaten ;)

• bu centilmenliğinle en iyi cevabı hakediyorsun senden başka barca'lı olmasına rağmen tebrik eden çıkmadı ben de en iyi cevap için tebrik ediyorum :)

• Teşekkür ederim :) bu bir esaretten kurtarma çabasıydı ama :)) Teşekkürler (: Psikolojik baskı yapıyordum kend kendime :)

• ronaldo yine müthişti...real madrid bunu hakediyo :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• HALA MADRID daha ne diyebilirim ki :)

0|0
    0|0
  • borcelonayı yenemeden şampiyon kabul etmiyorum

1|1
    0|0
  • Maalesef bu Barcelona'nın Real Madrid karşısındaki haşmetini gölgelemiyor, üstelik lig daha bitmiş değil. İşin tuhaf yanı bu kadar insan Real Madrid'i neden tutar onu da anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • Ben çocukluğumdan beri Real Madrid hayranıyım.Balic'in fenerbahçeden real madrid'e gitmesiyle takip etmeye başladım.Figo'lu r.carlos'lu,raul,morientes, sonra zidane ronaldo'lu o efsane kadroya hayrandım.Barcelona sürünürken Real'in Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olduğu günleri bilirim ben.Barcelona şu an dünyanın en göze hoş gelen futbolu oynayan takım olabilir ama Real Madrid yüzyılın en büyük kulübüdür

Not:Bu ünvanı ben değil FIFA verdi

Hala Madrid :)

• Evet Franco'nun sağladığı imkanlarla Avrupa'da ve ligde defalarca şampiyon olduğu için verildi. Benim gözümde devletin sağladığı imkanlarla en kaliteli topçuları getiren, armasından ve isminden bile hanedanın yansıması olan Real Madrid değil, Bask dışından hiçbir oyuncuyu oynatmayan ve buna rağmen 8 kez şampiyon olmayı başarmış ve hiç düşmemiş Bilbao daha değerlidir.

• Real Madrid sadece en kaliteli futbolcuları getiren değil belki barca kadar olmasa da altyapısından da çok iyi futbolcular çıkarmış bir kulüptür.Franco beni ilgilendirmez aşağıda yazdım.çocukluğumdan beri real madrid hayranıyım diye ben çocukken franco yoktu.Galacticos diye tabir edilen o efsane kadroyu çok sevdim ve o zamandan beri de sevgim devam ediyor ve edecek de sen de hangi kulübü seversen sev.

• benden de sana selam olsun Real Madridli güzel insan :) aynı duyguları paylaşıyorum sonsuza dek Barcelona diye bir şey olamazdı zaten

0|0
    0|0
  • real madrid 5 yıl goturur lıgı nıye dersenız xavı gıdıo fılan felan derken hıcbısı eskısı gıbı olmıcak...messıye kalırsa takım baarısız olur.hala madrid...

0|0
    0|0
  • Barcalıydım :(

0|0
    0|0
    • geçmiş olsun o zaman kanka gerçi ben biraz erken davrandım 2 ay önceden ilan etmekle son maçı barca kazansaydı fark 1'e inecekti ve son 4 haftada da barca şampiyon olabilirdi ama artık son 4 hafta fark 7'ye çıktı real bu işi bitirir :)

• yani bitirdi artık bende biliyorum ama neyse sağlık olsun :D

• şampiyon olması gereken takım olacak.. oda real madrid tabikii:))

0|0
    0|0
  • bu senede R.madrid şampiyon olsun canım nasıl olsa barça şampiyonlar liginde takar yine R.madride...

0|0
    0|0
  • real madridciyiz bosuna mı :D dunyanın en ıyı takımı onumuzdekı 5 yıl morınho kalsın real supurur :D

0|0
    0|1
    • eyvallah real madrid'li kardeşim benim haklısın mourinho reis başımızda olduğu sürece sırtımız yere gelmez :) zaten mourinho'dan başkası da bitiremezdi gibi barca'nın hegemonyasını la liga'da bir de şampiyonlar liginde 2.darbeyi vurursan bu sezon o zaman tadından yenmez :))

• sampıyonlar lıgı de bu moralle guvenle real madrıdınn :D:D mourınhoo dıyorum baska bısı dıyemıorum :D

• valla inşallah bakalım bu akşam chelsea bile eleyebilir aslında barca'yı ilk maçı 2-1 kazandılar ama nou camp'ın atmosferi başka tabi

• hak etti

0|0
    0|0
  • çok iyi oldu diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...