O sözün ardına bu hareket neyin nesiii ?

Hic ayrılmadıgım ama hep onun ayrıldıgı bir iliskim vardı. Kızın birinin numarasını almıstı kızda yavsagın teki numarasını sil dedim silmedi silmedi bende bikac gün sonra onun numarasını silmiyosan benim numaramı sil dedim arkama bakmadan gittim. Bana bir ara ben giden birinin arkasından asla kosmam falan dedi.Bu her gün mesaj attı askım falan dedi durdu bende tepki vermedim en son konusmamız lazım dedi bulustuk kararın kesin mi dedi bende numarayı silmediğin sürece evet dedim sildi numarayı öyle arada kaynadı ve barıstık. Simdi bu sözünün üzerine ben asla bana mesaj atmaz bitti diye düsünürken bunun gelmesi ve ogünden sonra bana cok sıcak davranması onu bırakacagımdan korkmaya basladıgı icin midir ? Yoksa yalnız kaldıgından mı bana böyle sıcaktır ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• tek kız mı yavşak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ötekisi yüz vermemiştir bence ondan.Yoksa onu bırakacağından korksaydı en başta numarayı almazdı.

0|0
    0|0
  • Bu nasil is anlamadm cok rahatsin baska bir kizin numarasni nasil alabiliyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ondan bir cacık olmaz

0|0
    0|0
  • O senin gözünün önünde silmiş olsa bile başka bir yere yazmıştır erkek milletine guvenmesi eminim o kızla konusuyoduk aldattığı içinde sana iyi davranıyor sevmesede kullanıyor o kızı seni seviyoru o başka

0|0
    0|0
Yükleniyor...