Her bakımdan yalnız hissediyorum :(

uzun süredir sevgilim yok, önceleri sadece duygusal anlamda yalnız hissederdim ama şimdi fiziksel olarak da çok yalnız hissediyorum vücudum bir erkeğin dokunuşlarını arıyor gibi ikisi bir araya gelince de artık dayanamaz oldum çirkin bir kız değilim ama sosyal biri de değilim çevrem yok herkese karşı mesafeliyim kendimi derslerime vermeye çalışıyorum çünkü derslerim gerçekten ağır ama onu da başaramıyorum zaten çok güler yüzlü bir insan değildim şimdi iyice somurtkan oldum çıktım ne yapıcam ben. :(

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• allah yardımcın olsun senin için dua edelim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dersler öncelikli olsun. Okul yeni başladı. Uygun bir ortama girebilirsin. Kulüp, oluşum, siyasi örgüt vs. Haftada bir iki kez buluşmlara gidersin. Güzel bir arakdaşlık ortamı bile yeterli olacaktır şimdilik.

0|0
    0|0
    • kulüplere girdim de çare olmadı nedense devamını getiremedim :( derslerden arkadaşlık ortamlarına zaman ayıramıyorum bile

• Sadece bir kulüp. Sevdiğin hobin olaran bir şey. Ayırmaya çalış. üniversite bittiğnide pişmanlıkar yapayacaksın. Kulüpler sostyalleşmek için en iyi yer. Bir sürü arkadş filan. Arada gidemesen bile git sonraları. Kulüp odasna git boş vaktinde konuş otur orda.

• Şimdi sana otur abdest alıp namazını kıl diyecem ama senin açından mantıklı gelmez.Yapacağın en iyi iş kafana göre hayatın zevklerini yaşaman.

0|0
    0|0
  • ksde bolluk var önüne geleni ekle kime ısınırsan onunla devam edersin

0|0
    0|0
    • sanaldan olmaz :)

• çok doğru tespitler bunlar :D ama ben geçtim onlarla bişey olmayacağının farkına vardım :D

• o zaman yannız pastanede otur belki sütlaç ısmarlayanın olur :)))

Kızlar Ne Diyor 3

• erkekler zeki ve güzel kızlardan hoşlanır.en basiti örnek verecek olursak kanuni sultan süleymanın hüreme olan aşkı.hüremin zekiliği aynı zamanda güzelliği kanunin gözünü kör etmişti resmen lise sondayım güzellik kadar zekilikte önemli derslere kendini vermen iyi olmuş bnce çünkü cahil bir kız erkeklerin peşinde koşar ama güzel ve zeki kızın peşindende tüm erkekler koşar.

0|0
    0|0
  • hissediyorum birazdan buraya bir sürü sazan doluşacak

0|0
    0|0
  • sosyalleşmelisin kendine vakit ayır canım

0|0
    0|0
    • haklısın mesafeli biriyim aslında ama biraz çabalamalıyım sanırım

• evet anahtar kelime rol yapmak etrafımdaki herkes rol yapıyor gerçekten ben yapamadığım için oluyor bütün bunlar

• aynen öyle canım herkes maskelere bürünüyor..

Yükleniyor...