Sorum bayanlara ? hatta hemcinslerimede ?

kaslı erkeklere ragbet neden fazla OLuyor ? ya hırka ile kazak ile gezmekten gına geldi realde .) bakıslardan kıllanıyorum.sadece kızlarda bakmıyor bebesinden tutun dedesine kadar.ögrenmek istedigim bayanLar neden bu kadar fazla ragbet var kaslı insanlara ?

Güncellemeler:
DIPNOT: Ekleme Geregi hissettim.Fesat bakıslar içindir atıflarım ? böyle insanların gözlerine bakınca fesatlıgı hissediyorsunuz.

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• :), sana her bakan senin cok yakisikli oldugunu mu dusunuyor diye kasiyorsun:)), belki de sadece bukadar zaman ugrasip en sonunda göstermekden gurur duydugun kaslarini gösteris sekline bakiyorlardir. Birde azinliklar her zaman göze batar, her tarafda kasli insanlar (kadin, erkek, cocuk) olsaydi sen de en normal olarak kabul görurdun:). Kisa ve öz, madem bukadar ugrastin, birak da bakalim ya, senin egon bzim de gözlerimiz senlensin...

1|2
    0|0
    • yOk kendimi kasmıyorum.Bakmalara sözüm yok.Fesat Bakanlara Atıflarım.Göstermekden gurur duysam her gün hırka kazak ile gezmem.Ayrıca haklısınız türümüz Az .Pp

• hiimm yolu biliyorum dogru, otogardan otobusle direk yaninda mesajlardayim:)). Elemtere fis kem gözlere sis diyor ve sana fesat göz ile bakanlari kiniyorum!

• Oyyy Tesekkür ederim Bana destek Cıktıgınız için .Pp Buyurun bekliyorum .d

Kızlar Ne Diyor 8

• Kası sevmeyenler var,benim gibi :))

0|0
    0|0
    • Sizin sevdiginiz nedir ? Peki ? Göbek mi ? Ciddi soruyorum .)

• Hayır göbekte sevmiyorum,ama tatlı biri olsun.

Kas sert gösteriyor erkeği begenmiyorum

• Asırı kas tabiki Sert Gösterir .D Fitt olucak kaslı olucak .Pp

• Genelde sağlk için kas yapanlar aznlkta ve kas yapanlar kızlar baksın isteyen kırolar o yüzden fesat bakışlar vardır.

0|0
    0|0
    • Aynen Efendim.bir de yapamadıkları için fesat bakıslar mevcut.bizimkisi cakalık degil.saglık formda kalmak vs. cakalık olsa takviye kullanırdım .)

• Ben seni kastetmdim ama genelde görüoyusn çingene tipler , mrcimk kadar beyni olup arkadaşlarnn böyle olursan kızlar bakar dediği tiplr şişirior kndini. Zaten onlarda abartı yapp gülünç oluolar farknda değillr. :))

• biliyorum beni kastetmediginizi GüzeL insan .D Dediklerinizde cok haklısınız efendim.

• Saglik icin dikkat cekecek derecede kas yapmadigina gore panpa, birak lan baksin insanlar.

1|0
    0|0
    • Dikkat Cekicek kadar kas mevcut.baklavalar gözüküyor akabinde gögüsler kollar.AmA bakıslar fesat içeriyor Ondan rahatsızım

• Görgüsüzlük

1|0
    0|0
  • Aslında her zaman değil..

Tipsizde vücut devreye girer benim için..

(bkz.Kerem Bürsin)

0|0
    0|0
  • kaslı erkekler daha seksidir :D

0|0
    0|0
  • İlgi çekiyordur.

0|0
    0|0
  • Farkli geliyorsundur

0|0
    0|0
    • Demekki.Laf atanları saymıyorum Bile .)

• Haaa şöyle:D

• Tabiki .D Gülümsedignizi Görmek GzeL .Pp

Erkekler Ne Diyor 8

• Aslansın kaplansın sen yakışıklısın mükemmelsin kız olsam :PP

0|0
    0|0
    • yOk kardesim Öyle degil yAa .D Fesat bakıslar konumuz :D:D:D

• Ego için Sormadım güzeL insan .) AmA bilgin için tesekkürümdesiniz.Haklısınız hemcinslerim fesat bakıyor ZaTeNn.

• Evet fesat bakan erkeklerdir çekemezler neden bende de yok diye :))

Ricamdasınız :))))

• Ben de yaşıyorum özellikle otobüslerde falan fren yapıldığında direği tutunca pazular belli oluyor ama rahatsız olmuyorum hayvan gibi bakan olmadıkça. Tabiki kızlar için yapmadım onlar için yapsam çoktan bırakırdım çünkü zaten tipim var çok şükür

0|0
    0|0
  • Bende aynı şeyi zeki insanlara niçin rabet var diye soracaktım.

0|0
    0|0
    • Saglam kafa saglam vucutta bulunur .)

• Protein tozu ayrı bir saçmalık.

Ondan bahsetmiyorum. Senin yaptığın fitness işi. Bu doğal değil. Bundan bahsediyorum. Aerobik olmayan sporlardan yapılan kas, gereksiz ve et yığınından başka bir şey değildir.

• Immm Pekala efendim.

• Çünkü kaslı erkek kadına güçlü erkek izlenimi veriyor..

0|0
    0|0
  • bende kas yapacam nannnn :D

0|0
    0|0
  • çünkü sen süpersin

(oldu mu )

0|0
    0|0
  • zaten baksınlar diye kas yapmadın mı :D

0|0
    0|0
    • yOk kardesim .D Daha Cok Partnerim için yaptım diyebilirim.Fesat bakıslar bakmasın ya .D

• Bendede kas var acayip beyin kası yaptım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...