Kendimi günün her saati yorgun hissediyorum

ben 19 yaşındayım liseden bu yıl mezun oldum ve tekrar hazırlanıyorum sınava.hedef tıp olunca tabiri caizse eşekler gibi çalışmak gerekiyor dershane özel ders ev derken pilim bitiyor. Ne kadar uyuyursam uyuyayım yorgunum. Doktora gidip kan tahlili vs. yaptırdım pek anormal bişey çıkmadı. Sadece pharmaton kullanabilirsin istersen dedi kullandım hiç faydası olmadı üstüne bir de kilo yaptı sonra tekrar gittim ve psikolojik olabileceği söylendi . günün her saati aşırı bir uyuma isteği yorgunluk bıkkınlık derken derslere de odaklanamıyorum. Aranızda aynı sorunu yaşayıp çözüm bulan var mı?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bende yorgun hissediyordum akşamları kovaya sıcak su koyup içine ayakları soktum mu cin gibi oluyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• stresten hacı. ben de sınava hazırlanırken acaip hallerdeydim doktora gittim doktor bırak halsizliği yorgunluğu bomba gibi olman lazım kan değerlerine göre demişti :D kazanınca geçer dedi aynen de öyle oldu. şimdi iş kurmaya çalışıyorum yine stresten aynı durumdayım. çekecen artık sıkıntın hallolana kadar.

0|0
    0|0
  • Çözüm mü arıyorsun?

Müzik kafanın içindekileri parçalar çocuk, yere dökülür herşey..

Tadını çıkarmayı bilene..

Şizofren olmanın cazibesini hissedebilene..

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hemoglobinine baktırsana.

0|0
    0|0
  • aynı durumdayız canım ve bende hala bir çözüm bulamadım bide ben sürekli uyumak istiyorum :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...