Kavga için vücutta hangi kası geliştirmek gerekir?

sokak dövüsü için vücutta en cok hangi kas önemlidir kol kasından baska aşırı kilodamı yoksa normal kilodamı olmak gerekir birde?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• kol konusunda yanlısın var göğüs ve karın geliştirmen gerek. yumruk göğüsten atılır. karın çevik olmanı sağlar. diğer kaslar da yardımcı olur ama en önemlisi göğüs ve karın. bir de teknik öğrenmen gerek dövüş sporuna falan gidebilirsin.

0|1
    0|0
    • peki ne kadar sürede yakalayibilirim bu kası

• 1 ayda bile yapabilirsin bench press le. ama kanını da güçlendirmen lazım sade kas bir işe yaramaz kondisyon da çalış tempolu.

• Dostum tam güzel bir vücut 2 senede anca yapılır. Gögüs kası min 4 ay karın kası 7 ay sürer

Kızlar Ne Diyor 5

• kavga için sadece kas yetmez

güç lazım

çeviklik lazım

refleksler hızlı olmalı

teknik bilmek lazım

0|0
    0|0
    • ya tamam bunları bende biliyorum tabiiki sorumu yanıtlasan yeter :)

• aşağıda bir arkadaş cevaplamış

onlar var bir faydasını görmedim diyorsun

bende onu dedim kuru kuru kas bir halta yaramaz diye :)

yinede soruna cevap diyorsan :

tüm kaslarını çalıştır, sadece o bu değil

kol, bacak,karın, sırt

• Valla ilk önce bir yürek gerekiyor

0|1
    0|0
  • Kol sırt bence

0|0
    0|0
  • kol kası önemlidırr

0|0
    0|0
  • Baklava.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kavgada kas önemlidir. Ama kasın yetersiz kaldığı durumlarda mevcuttur. Yine de kasın kavgada birçok faydasının olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Soruna gelince göğüs, karın ve kol kaslarını geliştirirsen vuruş gücünüde artırırsın. Ayrıca gelişen kaslar dayanıklılığını ve vücut kuvvetini de önemli ölçüde artırır. Kavgada güçlü olursan karşındakini (teknik bilmesen dahi) altına alabilirsin. Bizzat yaşadım. Gücüm sayesinde rakibimi yere yatırdım gerisi kişiye kalmış ister yerde tekmele ister üzerine çık kombo yumruk saydır. Ancak kas seni süpermen yapmaz kendine aşırı güvenme. Bizim burada vücudu baklavaları olan çocuğu dövdüm, okul reisiydi. Herkes korkuyodu. Bir gün bana işini yaptırmak istedi, yapmadım. Tehdit etti yumruk attı. Benim o an gözüm karardı kapıştık çocuğa öyle saydırdım ki çocuk dayanamadı bıraktı. (Eşşek gibiydi) He bende aralıklı da olsa Body yapıyodum güçlüydüm yani. Kalkıpda cılız 1.50 adam canavar gibi adamı dövemez. 6 ay yapıp bıraktım kaslar eridi şu an :)
    Kilonun bir önemi yok. Yeterli kiloda olman gerekir. Fazla kilo hantallık ve güçsüzlük yapar.

0|0
    0|0
    • Tabii şöyle bir durum var bizim o okul reisi min 3 senelik sporcuydu 85 kg vücut ağırlığı vardı. Ben 68 kiloyum onu dövdüm * :D boyuda benden uzun

• böyle kavgada bagırıp çagıranlardan gıcık alıyorum kavga edicez niye bagırıyon amk :D soruna gelince kavgada ilk sen vur birde çeviksen eğer kiloluysa karşındaki vur kaç vur kaç :D

0|1
    0|0
    • tamam da birader neden herkes işin sıhat tarafından :D ben sadece hangi kas önemlidir geliştirilmelidir onu öğrenmek istedim

• beyin kası

0|0
    0|0
  • Bilader yapman gerekeni gerçekten bilmek istiyor musun? Sadece sırt , triceps ve bilek kaslarını öncelikli tutman gerekiyor. 3 ayda Muay Thai'de temel esas alıp , acıya dayanıklılığını geliştirmen gerekiyor. Acı dayanıklılığına deyinecek olursak misal ayaklarını açarak yere oturmak gibi. Fazlasıyla canın yanacak ama çok etkili olacak senin için. Bunun için jimnastiğe gidebilirsin. Dediklerimi dinle , 250 kilo adamı bile alırsın kapiş? Hadi eyvallah...

0|0
    0|0
  • bol bol dayak ye, zamana atarsın

0|0
    0|1
  • Yumruğu omuzlardan atarsın. Omuz kası, göğüs kası, ve karın kası.

0|0
    0|0
  • yürek kası olsun yeter

0|0
    0|0
  • hepsi boş yurek lazım

0|0
    0|0
  • herşeyin başı kafanın içindeki kastan geçer kanımca..sonra herkesi döven

0|0
    0|0
  • Kol , bacak , karın.