Evinizde Özel Yaşam Alanınızda Kendi Hayatınızı Yaşayabiliyor musunuz?

Türk Aile Yapısı Belli. Evde ya annenin ya da babanın istediği oluyor. Peki siz kendi hayatınızı mı yaşıyorsunuz yoksa anne ve babanızınkini mi? Konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

0|0
16|24

En İyi Erkek Görüşü

• ailem çok karışmaz etime sütüme :) Rahatım o yüzden, umarım sende benim gibi rahata erişirsin canım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• 17 yasindan beri kendi hayatimi yasiyorum. keske babam olmeseydi annemden kardeslerimden ayri yasamak zorunda kalmasaydim da onlarin istedigi gibi esaret altinda kalsaydim.

1|1
    0|0
  • geceleri kendi hayatımı yaşıyorum. :))) Sanal alemde ... Diğer ben ortaya çıkıyor...

Gündüzleri normal vasat bir kulum :))

1|0
    0|0
  • Bana Genelde karışmazlar, Gece 3-4 gibi annem arar, Nerde sabahlıcan veya köpek taşlıyorsunuz diye (= sahilde derim O sırada Bizimkiler Arabayla Gaz'lara yükselir. Tabi annemde Hemen eve geliyorsun yarışmak yok der, Babamı gönderir (= Onun haricinde Etime-sütüme-karıma-kızıma KarışMAzLaR (=

1|0
    0|1
  • ailemden ayrı yaşıyorum gayet rahatım birlikteykende rahattım

1|0
    0|0
  • Genelde ben ne istersem o oluyo abla , tabi aileme saygısızlık yapmıyorum ama ben şu olcak dediğim de öyle oluyo . Bu yüzden de hayatımı istediğim gibi yaşıyorum diyebilirim . Aile den yana b i sıkıntı yok :>) saygılar .

0|0
    0|0
  • Valla uzun yıllardır aileden uzak kendi evimde yaşadığım için herzaman kendi hayatımı yaşadım. Çocukluk kısmını saymazsak.

1|0
    0|0
  • Kendi odanda hayatını yaşarsın. daha fazlası evlenince olur..

1|0
    0|0
  • maalesef yaşanmıyor

1|0
    0|0
  • ne annesi ne babası kadınlar ne isterse o olur ellerinde demogoloji adında felç edici silah olduktan sonra ne kendi hayatını yaşamasıymış :)

1|0
    0|0
  • Anne Babayı görmeyeli uzun zaman oldu kendi evimdeyim kafama göre yaşıyorum kural yok sınır yok, iş var güç var yaşıyoruz işte.

0|0
    0|0
  • kendi hayatımızı yaşıyoruz biz eşimle birlikte

1|0
    0|0
  • Evet özel alanıma istemediğim sürece kimse giremez.

0|0
    0|0
  • ne olsaydı peki?yan oda da ev halkı varken bir seks bam mı yapalım ha?

1|0
    0|0
  • maalesef yaşayamıyorum özel şeyler nudist olmak istiyorum*olmuyorr

1|0
    0|0
  • Kimse yaşayamaz herkes kısıtlıdır ...

1|0
    0|0
  • kendı hayatımı yasıyorum. Genelde bayanlar bu konuda baskı altında kalıyor erkekler daha çok serbest yetıstıgınden fazla sıkmıyorlar.

0|0
    0|0
  • bizimkilerin şımarık oğlu olarak hep biirlikte benim hayatımı yaşıyoruz

0|0
    0|0
  • valla herkesi zevki farklı odasına girdimi onu yapar...ne kadar sıkı da olsa aile yapısı genede istersen her istediğin şeyi rahatlıkla yaparsın

0|0
    0|0
  • yok kendi hayatımı yaşıyorum çok şükür.

0|0
    0|0
  • yok ben amcamın hayatını yaşıyorum evde gözlük ve bastonla geziyorum

0|0
    0|0
  • Evliyim kendime has sırlarım var. Ancak anne baba yıllar önce geride kaldı. Saygım devam ediyor ama

0|0
    0|0
  • Her kes aslinda kendi hayatini yasiyor, soruyu okurken direk dusunuyor insan, kimse hatta sen bile bir baskasini kendi istedigin sekilde yasatabilir misin, hayir sonuc her kes az cok kendi ist3edigi gibi yasiyor:))

0|0
    0|0
  • bu nasıl soru ya,istediğimizi yapacağız diye onların kalbini kırıp isyen mı edelim.istediğimiz bir şey varsa oturur konuşur olmayacak bir şeyse gerekçesini dinler karşılıklı fikirleri danışırız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Kurallarin olmazi önemli bu türklükle alakali olmamali zamanlada zaten gidis gelis saat aliskanlik hale gelir ve sölenilir.

1|0
    0|0
  • cok rahatim hatta hep ailemin yaninda kalmak istiyorum kocam kabul ederse ic güveysi almayi düsünüyorum

1|0
    0|0
  • Kendi odamda yaşıyorum da dışarı çıktım mı herkesin hayatına dikkat etmem gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Kendi hayatımı yaşıyorum tabiki.

0|0
    0|0
  • asla hiç bir zaman yaşamadım kendi hayatımını odamda annemin eşyaları zaten kardeşimle aynı odayı paylaşıyorum onun dağınıklığı ayrı bir konu zaten..

0|0
    0|0
  • kendi hayatımı yaşıyorum..

0|0
    0|0
  • Ev arkadaşlarımın hayatını yaşıyorum ben.

0|0
    0|0
  • Onların kurallarına aykırılık etmeden,kendi hayatımı yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • Kendi hayatımı yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • Hayir .

0|0
    0|0
  • annemin hayatını yaşıyorum

0|0
    0|0
  • Herkes kendi havasında valla bizim evde :)

0|0
    0|0
  • Ailemi üzmemek için onların istediği gibi yaşıyorum mutlumusun dersen mutsuz sayılamam onlar benim canım :)

0|0
    0|0
  • kendi istediğimi

0|0
    0|0
  • kısıtlı

1|0
    0|0
  • Kendi kafama göre takılıyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...