Neden Benimle Konuşmuyor?

Bu benim için çok önemli o yüzden saçma sapan cevap vericekler hiç cevap vermesinler daha iyi. hemen konuya geçiyorum. bir çocuk var. aynı sınıfta değiliz ama arkadaşımın sınıfında. ben de sürekli onların sınıfına gidiyorum. her neyse. bu çocukla biz 1 aydır bakışıyoruz. 5 6 kişilik gruplarda çook rahat konuşuyor ama bana gelince hiç konuşmuyor ağzını bile açmıyo o derece. selamlaşma yok günaydın deme falan hiç yok. niye böyle yapıyor? bana sadece 1 kere gülümsedi koca 1 ayda ne yapayım bilemiyorum neden böyle davranıyor?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• senden etkilenmiş. nutku tutulmak deyimi bu ve benzeri durumları anlatmak için kullanılır. çocuğun nutku tutulmuş. eger sende hoşlanıyorsan süreci kendi kontrolunde surdurebilirsin. örneğin onun karsılastığında yanına cagırıp havadan sudan bir bahane ile birsey sorabilir sonra onun itiraf etmesini sağlayabilirsin. havaya sokma sakın. ergenler havaya girerlerse bela olurlar.

0|0
    0|0
    • evet aslında çok hoşlanıyorum ama ne biliyim çağırsam ne der ki? basketbol oynuyodu basketboldan söz etsem nasıl olur?

• bu yaşlarda ne erkekler nede kızlar anlaşılırlar. düz duvara tırmanacak enerji yüklüdürler. bu kadar yüksek enerjinin kontrolsüz bir şekilde ortalarda dolaşması yüzünden oluyor bunlar :)

• anlıyorum gibi gibi

Erkekler Ne Diyor 6

• bırak konuşmasın seni takmayanı sen niye takıyon ki

0|0
    0|0
  • Sessiz kalan dillilere oyuncak olan pillilere hiç yağmadan gürleyene

Her şeyi görüp gördüklerini körleyene çabası gerçek olmayanlara...

0|0
    0|0
  • böyle birinden ne beklersin ki gelecek için çok vasat bir durum .d

0|0
    0|0
  • İlk adımı sen atsana.

0|0
    0|0
    • ya ama onu görünce kalbim küt küt atıyo dilim dolanıyo napmam lazım

• E sen ondan ne yapmasını bekliyorsun kendi kalbinin küt küt attığı durumda ? :)

• ciddiyet istiyorsun ciddiyetten yoksunsun. COCUK ne ya. Su kizlarin cocuk cocuk muhabbettinden nefret ediyorum. o COCUKSA sende oylesin. cocukca birsey gecer der giderim bende

0|0
    0|0
  • İnsan en çok kiminle konuşmak isterse en çok onun yanında susarmış :=) rahatlat onu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kaçan kovalanır taktiğini uyguluyo demekki :)

0|0
    0|0
  • fb falan yok mu acaba ordan arkadaşlık isteği yollasan ve konuşsanız.Böyle yüzyüze olmuyor gerçekten aynı durum bendede var :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...